kaylin

Snímek "Teenage Bank Heist" je snímkem, na který se nevyplatí koukat. Kromě toho, že tu jsou celkem pěkné mladé holky, je film naprosto prázdný, herecky je strašně umělý a skoro až primitivní. Možná mu trochu křivdím, protože je to hlavně scénářem, který vykreslil postavy, jež jsou spíše karikaturami, postavy, které jste už někde viděli. Film se nesnaží ani moc pracovat kamerou, ta je prostě zařízením, které film snímá, ale nepřidává mu nic navíc. Ale tohle je televizní tvorba, tak co se s tím moc babrat, ne? Dovolím si říct, že u nás ale vznikají zajímavější kriminální věci a že také u nás umějí natočit skutečně pořádnou kravinu a nejen pro televizi. ()

Googooplexer

Videli ste niekedy Walkera Teksas Randžera? Tak toto je v podobnom duchu, ale bez Walkera a kopancov. Asi mi to tak pripadalo preto, že tam hrá Maeve Quinlan, ktorá mi pripomenula Walkerovu hlavnú babu, rovnako špatnú (..aj ako herečka). Je to TV film, nečakal som od toho moc, a preto ma to príjemne prekvapilo o 50 dolárov vyšším rozpočtom, než som čakal. Každopádne je to trochu lepšie než randžer teksas walker. Nemá to síce pozerateľných hercov a aspoň podpriemerného kameramana, má to však jedenapolhviezdičkový dej nadpriemerného TV filmu a záverečné titulky to celé vyťahujú na 2 celé nula. Malo to asi stáť na tom, ako Maeve pobehuje v halenke bez podprsenky (alebo už na podprsenku nevydal bužét), nebola však v zábere tak často ako hlavné tínedžerské mutant hrdinské hrdinky. Každopádne odviedli ochotníci dobrú prácu. ()