Intim s Heidi Janků (TV pořad)

• Česko

Intim Night

• Česko

Intim

Talk-show / Erotický

Česko, 2012, 40 min

• Pepinec

Odpad, prosím pěkně. A to jsem ještě hodný, protože jsem zrovna chytnul reportáž o kočkách z Maxima. Jinak bych asi zvažoval dopis našemu náčelníkovi, jestli by nestálo za to popřemýšlet o nové kategorii. Mohla by se jmenovat Hajdy do srajdy a udělovala by se všem pořadům, ve kterých moderátorky mluví do kamery jako by je v zadku lechtala nestrávená okurka, ve kterých jsou reportáže na úrovni světového rekordu mentální retardace, a díky kterým mám chuť na sex asi jako po něm na žehlení.(5.1.2013)

• Mukl007

Vůbec nevím, proč jsem si to vlastně pustil? Tomu teď opravdu nerozumím, ale koukat na rozcapenou Heidi na kanapi opravdu nemá smysl, nemluvě o tom, že nemá smysl takovýhle pořad vůbec vytvářet. Kvalitu pořadu nezachrání ani zešedlý Hůlka, mile se rozplývající nad tím, jak měl za mlada sex v ředitelně (O Bohušovi Matušovi radši nemluvit). Odpad je jasná volba.(21.1.2013)

• Dr.film

Erotický pořad laděný pro diváky, kterým je šedesát a více. Barrandov nechává Heidi Janků promlouvat smyslným hlasem o švédských trojkách, délky dostřiku semena a o tom, že piss je také „zlatý déšť“. Pořad, který absolutně nechápe současný pohled na pornografii a její progres za poslední desetiletí. Tak tedy, pokud doma nosíte papuče a máte problémy s prostatou, tak Vám každý pátek vysílá Barrandov erotický pořad.(16.5.2013)

• Disk

Barrandovský Intim Night s milfkou Heidi je takový usedlejší Top Star Magazín kombinovaný s Žena a život. Erotika nulová, reportáže nudné (jedna "reportérka" ošklivější než druhá) a vrcholem má být divácká soutěž o nejlepší sexy fotku partnerky (ano, mužům vstup zakázán), přičemž některé exempláře by posloužily lépe než nějaká antikoncepce. To i Peříčko mělo větší drive...(14.12.2012)

• RadanaChuja

Při častém sledování pornografie se jednoho dne dostanete do bodu, kdy vás japonské lolitky oblečené jako postavy ze Sailor moon přestanou vzrušovat. Po asi litrové láhvi vodky Božkov (se kterou se překvapivě rychle naučíte zacházet a u které vám manželka nebude věřit cenu) a asi tříhodinovém pláči ve sprše ve mně vzbudil záblesk naděje televizní program, který lákal na erotický pořad Intim. Super, on by měl člověk po těch hodinách torture porna taky zkusit jen jemnou erotiku. Takže je večer asi pět minut před začátkem. Úd v ruce tvrdý, pořádně namazaný. Spustily se úvodní titulky. Po hororové sekvenci Van Triera se objevil Skeletor. Ale tohle nejsou Vládci vesmíru. To už kamenný totem změknul, ale ne moc, jako bych si udržoval naději, že spatřím alespoň vypracované svaly Dolpha Lundgrena. Pak začal Skeletor mluvit něco o tom, že existují pornofilmu. V tu chvíli mi to došlo. Bylo to jako... jako by se vás bořili ne jeden ale dva Jaro Slávici s frekvenci naspeedovaného králíka. Po několika hodinách jsem se s pláčem probral.(3.2.2016)