Killer Karaoke

(pořad)

FFilipCZ

Po shlédnutí pár útržků na YT jsem se rozhodl sehnat si celou sérii. Musím říci, že je to fakt nářez. Steve-O je šílenej už sám o sobě a perfektně se hodí jako moderátor týhle ujeťárny. Úkoly jsou zajímavé, ulítlé, dobře vymyšlené. Já osobně preferuji elektrické šoky a procházku kaktusy, to jsou mé nejoblíbenější úkoly. Co se týče hodnocení, na víc jak 3* to bohužel nevytáhnu. ()

Miro_CZ odpad!

Náhodou jsem viděl pár dílů na youtube a musím říct, že český superstar a tomu podobný jsou oproti tomuto ještě na vysoký úrovni. Účinkující zpívají zatímco je namáčí do vody s hady, pouští na ně psy atd. Podle mě nechutnost. ()

haffen

Asi prvá spevácka súťaž ktorú som dokázal pozerať. Pri niektorých výstupoch som sa schuti zasmial. Nechcel by som... :D MorraEddie: ver tomu, že radšej nie. Vyhľadaj si Poľskú verziu a zmeníš názor. V Superstar je väčší adrenalín. ()

MorraEddie

Skvělej pořád,který uvádí Steve-O a soutěžící v něm plní úkoly plné nechutností a sebetrýznění při čemž za žádnou cenu nesmí přestat zpívat. No prostě bomba,není hudební číslo u kterého bych se nesmál. Jediné co mi zbývá je doufat,že se takový pořad rozjede i u nás. ()