Killer Karaoke (TV pořad)

Reality-TV

USA, 2012, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Po shlédnutí pár útržků na YT jsem se rozhodl sehnat si celou sérii. Musím říci, že je to fakt nářez. Steve-O je šílenej už sám o sobě a perfektně se hodí jako moderátor týhle ujeťárny. Úkoly jsou zajímavé, ulítlé, dobře vymyšlené. Já osobně preferuji elektrické šoky a procházku kaktusy, to jsou mé nejoblíbenější úkoly. Co se týče hodnocení, na víc jak 3* to bohužel nevytáhnu.(26.7.2013)

• Miro_CZ

Náhodou jsem viděl pár dílů na youtube a musím říct, že český superstar a tomu podobný jsou oproti tomuto ještě na vysoký úrovni. Účinkující zpívají zatímco je namáčí do vody s hady, pouští na ně psy atd. Podle mě nechutnost.(10.1.2013)

Asi prvá spevácka súťaž ktorú som dokázal pozerať. Pri niektorých výstupoch som sa schuti zasmial. Nechcel by som... :D MorraEddie: ver tomu, že radšej nie. Vyhľadaj si Poľskú verziu a zmeníš názor. V Superstar je väčší adrenalín.(17.4.2015)

Skvělej pořád,který uvádí Steve-O a soutěžící v něm plní úkoly plné nechutností a sebetrýznění při čemž za žádnou cenu nesmí přestat zpívat. No prostě bomba,není hudební číslo u kterého bych se nesmál. Jediné co mi zbývá je doufat,že se takový pořad rozjede i u nás.(14.2.2013)