Man

Animovaný / Krátkometrážní
Velká Británie, 2012, 4 min

500 000 rokov vývoja 'človeka rozumného' v troch minútach, od prvej výhry nad prírodou až po svoj úplný koniec. (whack)

ChArLeNe

Smutná realita zhrnutá v krátkom animovanom videu poukázajúca, ako ľudstvo nemá žiadnu úctu k prírode a k zvieratám, ktoré žijú na tejto planéte S nami, nie PRE nás. Iba rýchly technický vývoj, rýchlo dostupné jedlo, ale to, ako to škodí všetkému živému a aj nám-chemikáliami, to považuje za nepodstatné. A koniec zaklincoval túto rádoby "nadvládu" človeka, iba do kedy je - kým sa neobjavia inteligentnejšie tvory a zvrhnú človeka z trónu. Karma´s a bitch. ()

kaylin

Doslovná alegorie toho, co člověk dokáže a co se světem dělá. Poměrně pomalé tempo, kdy je destrukce celkem malá, rytmus výrazně graduje, čemuž je až klišovitě uzpůsobena i hudební stránka. Ano, je to ekologická agitace, ale sakra, my tohle vážně děláme, tak se nad tím, jací jsme vlastně králové, alespoň na ty čtyři minuty zamysleme. ()

esopesokeso

Mám pocit, že vás je tu už akosi veľa.Každú sekundu vytriskne asi tak 80-100 litrov spermii a o 9 mesiacov vás tu z toho bude asi o 58,5 milióna viac.Len pokým ste si stihli prečítať tento komentár, tak aspoň 20 ľudí zomrelo a 50 sa ich narodilo. http://www.worldometers.info/cz/ ()

TheDarKnig

děsivá vize budoucnosti? Výjevy z apokalyptického bijáku? Černočerná komedie o značně přehnaně zlé postavě? Ne, pouze zobrazení každodenní reality dnešní krásné doby svobody, demokracie a prosperity. Co dalšího k tomu říct? Snad jen: Lachtane, dávej si pozor i na svou kůži, kde se člověk moudrý obrátí, když mu dojdou bratranci? ()

LuiCJ

Opäť tu máme Cuttsove názory o dnešnom svete, ktoré nie sú vždy najkrašie a najsprávnejšie. Vo filme What a Hunt!, nám predviedol to čo by sa zvieratám nemalo robiť. A teraz! Brutálne tu ukazuje čo robia zvieratám ľudia v dnešnej dobe. Zase tu máme mizernú animáciu a blbé scény. Myšlienka bola dobrá, teším sa, že takéto filmy sa “ešte robia”, ale nikomu nepomôžu. ()