Accidental Lovers

Pornografický

USA / Slovensko, 1993, 90 min

• Arsenal83

Je skutočne nutné špiniť túto stránku takýmito ohavnosťami?(21.6.2015)

• Kusko.t2

„Snáď len kvôli tomu, že som vôbec pôvodne nechcel nejak sexúvať, pôvodne som chcel ísť na dovolenku, oddýchnuť si do hôr, poprechádzať sa... Na stanici som zbadal veľmi zaujímavého, krásneho, modrookého blonďáčika, ...som sa rozhodol, že s ním pocestujem vo vlaku. Najprv som chcel len tak porozprávať sa, zaujímavý človek možno, no a náhoda chcela niečo iné. Objavili sme prázdny vagón a ...no a čo bolo potom nemusíme sa ani rozprávať.“ Asi toľko z úst Jara Slávika alias Romana Gregora, ktorý si teda servítku pred ústa jakživ nedával (možno až po výstreku), przniaceho pod záštitou ŽSR anál pocestného modroočka s platným lístkom do neznáma. Ak opomenieme, že sa vo vlaku nesmie fajčiť, a Jarovu spotenú penetráciu berieme ako nezáväzný akt bratskej lásky, všetko prebehlo s kostolným poriadkom železničného harmonogramu. Slovenské gay porno ovenčené prítomnosťou Jara „Superkára“ Slavíka – kazimrda prvej staničnej, je pre dnešného kolektora klasickej kultúry cenná trofej. Pre Jara superstárovské tri X X X.(3.1.2017)

• lordofrvhp

Jarovo první vystoupení-opravdu hnus! Má hnusnej penis,ten jeho kolega vypadá jako kokot.....Navíc je zvuk příšerný a ničemu tak nerozumíte a anglické titulky probíhají neskutečně rychle,takže nestihnete nic přečíst.Odpad už od principu.(26.9.2015)

• minipolis

Skvělá práce kameramana se zde snoubí s brilantním géniem režiséra a gigantickým hereckým umem obou ústředních protagonistů. Budoucí držitelé AVN Awards předvádějí své obří...dovednosti a uvádí obecenstvo v úžas. Jaroslav Slávik coby pozdější rodič dvou synů i tentokrát názorně ilustruje druhdy nezastupitelnou roli otce, byť způsobem, s nímž by tradicionalisté patrně ne úplně souhlasili. Tento komorní klenot pro náročného diváka, navíc obohacený úchvatnými a nákladnými exteriéry, neponechává nikoho na pochybách, že slovenská kinematografie donutí jednoho nepříliš vzdáleného dne kleknout celý Hollywood. V neposlední řadě nelze pominout taktéž aspekt výchovný, neboť zmatená a dezorientovaná eurounijní mládež potřebuje konkrétní progresivistické vzory, aby nepodlehla vábničkám nacismu v podobě společensky dávno překonaného pohlavního styku mezi mužem a ženou.(4.12.2020)

• Martin741

nemusim tychto pornokrotitel cokohadov : 0 %(30.4.2017)