Reklama

Reklama

Galapágy

(seriál)
  • Velká Británie Galapagos 3D (více)

Obsahy(1)

V rozlehlém Tichém oceánu existuje ráj, kterému se žádné jiné místo na světě nevyrovná. Na těchto kouzelných sopečných ostrovech se život vyvíjel v izolaci od zbytku světa. Výsledkem je biologická různorodost plná kouzel a objevů. Dvěstě let poté, co Charles Darwin vstoupil na břehy Galapág, cestuje na toto tajemné místo Sir David Attenborough. Právě díky zdejší flóře a fauně Darwin formuloval svoje převratné teorie o evoluci. Současní vědci pokračují při zkoumání evoluční historie Galapág v průlomových objevech. Díky jedinečnému přístupu změní Sir David Attenborough způsob, jakým na Galapágy nahlížíme. Galapágy, inspirace Darwinovy teorie, jsou živou laboratoří - geologický dopravníkový pás, který umožnil zrod a viděl smrt mnoha druhů rostlin a zvířat. Dokument vytvořený v novém, průkopnickém, vizuálním stylu v kominaci s osvěžující kinematografií, zkoumá velkolepou řadu živočišných a rostlinných druhů a představuje. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

David Attenborough na Galapágách aneb jedno z nejkrásnějších míst planety představené tím nejpovolanějším. Víc netřeba dodávat. Dokument o natáčení nechybí ani tentokrát. 100%. ()

bif 

všechny recenze uživatele

Skvěle a pečlivě natočená série o asi nejúžasnějším koutu naší planety. Nemohu si pomoci, ale k plnému hodnocení mi chyběly rozhovory s místními a daleko více zajímavostí než jen a jen fauna a flora. I tak ale, skvělý dokument. ()

Ivua 

všechny recenze uživatele

5*, nielen preto, že milujem všetky Davidove dokumenty, no samotné Galapágy? Och, azda najväčší klenot tejto planéty. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama