Pekelná výzva

(pořad)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiální text distributora)

Metal Lord

Sice jsem neviděl první polovinu, ale ta druhá docela ušla. Je ale blbost dělat celkové hodnocení po prvním dílu. zatím za 3*, uvidíme během dalších dílů Update: Tak druhý díl pryč a mě to nedonutilo přidat, protože disciplíny se neměnily ()

KR4T4S

(Záměrně ironická, sarkastická, přesná v roli) Pazderková skvělá, soutěžní kola zajímavě blbá a švihlá. ("Proč nevidím na vašich tvářích štastný a úlevný úsměv?!") vypadá to na příjemnou guilty pleasure. I druhý díl je velká zábava! ()

Dromed odpad!

Sračka ze dna odpadní žumpy všech sraček, do které srala nova celá devadesátá léta a teď do ní začala srát i prima! Prosím lidi, vždyť jste celkem moudrý živočišný druh, pošlete to do černých čísel! Ať má tento konečníkový výtok tu správnou barvu. Zavřeme a uzamkněme víko od této žumpy ať z ní náhodou Pazderková nevyleze jak Samara ze studny! ()

Lukoboss

Tak tohle Pazderkové vůbec nesedí, hraje si tam na velkou drsňačku ála Nejslabší, máte padáka!, ovšem působí to velice trapně a nepřirozeně. Ať raději dělá Na stojáka, kde je dobrá, ba co víc, patří tam k těm nejlepším. Jestli to má být nějaká česká odnož Fear Factor, tak se to rozhodně nepovedlo a umělej aplaus puštěnej po každým rádoby vtípku, to je jenom další hřebík do rakve. ()

korndaddy

Nacpu si držku plnou alobalu, nechám se seřezat od judisty a nakonec se budu hlásit tím, že budu uchcávat na nějakej senzor. A to vše pro to, aby sem ve finale, mohl spálit jakože pravejch osmdesát litrů a dvacet si odnést. Trapárna s ješte trapnější Pizderkovou. ()

beba789 odpad!

Soutěž?!Iva Pazderková je dobrá ale tohle ne!Vždyť to úplně pleskalo do ksichtu,jak to bylo vše nahraný!A to to vypadalo celkem nadějně :(.0%!! ()

danielosbourne

Naprosto stupidní a banální hra, ale člověk se alespoň pobaví....Iva Pazderková se nám trochu vtělila svým kousavým, ironickým humorem do Zuzany Slavíkové za dob soutěže "Nejslabší máte padáka!" a daří se jí to. ()

Hanys_

Zase ten typ pořadů, který moc nemusím. Navíc u tohohle je jasné, že se hodně rychle ohraje (koho bude bavit každý týden sledovat jak soutěžící strkají ruku do kaktusů a nebo po sobě hází dorty?). Body navíc za výbornou sarkastickou a celkem pohotovou Pazderkovou. 4.5/10 ()

J*A*M*A*L

Takový český Faktor Strachu, ale mnohem lepší a zábavnější. Show, které budu ještě dlouho věnovat svoji pozornost a určitě to bude stát za to. ()

Pablinho

Tak co je tohle za soutěž? Kam až dospěla televizní "zábava"? To je celý trapnost sama, já jakožto soutěžící bych se tam styděl. Zábavu tam tahaji soutěžící, který jen tak něco řeknou, ne moderátor. A mj. pani Pazderkovou opravdu nemusim (ať už se jednalo o slavnou reklamu s jogurtem, stand-upy v Na stojáka nebo teď), ten její styl hloupý blondýny mi nesedí. No prostě otázky stupidní, úkoly divný, humor minimální... A sice na to nadávam, jak můžu, ale upřímně řeknu, že kvůli tomu, jaký to je, jsem se na to právě asi díval a zasmál se občas. Tak tu jednu? ()

orkadimenza

Už bylo na čase, aby se i u nás v Čechách našel dement, co by natočil pořad s dementy na způsob Faktoru strachu. Tahle pekelná zábava má co do sebe, a škodí jí akorát komorní natáčecí prostory (kvůli kterým jsou přizpůsobeny i disciplíny, které se hemží jen "obyčejnými" otázkami), ale především arogantní kráva Pazderková, kterou bych nechtěl potkat ani v tomto pořadu, ani v tom nejpekelnějším pekle. Takže pozor, i když slova Iva a Peklo nemají ani jedno společné písmeno, ve skutečnosti jsou spolu hodně spjatá. ()

Novom

První kolo bylo docela vtipné, druhé hloupé, třetí kolo chvílemi i bavilo, ale spíš to bylo o ničem, čtvrté kolo připomínalo dětskou verzi Fear factoru, páté kolo bylo opravdu nechutné a to mi tak akorát stačilo, abych tuhle hovadinu dál nesledoval. Vážně může být něco podobného před 22. hodinou ve vysílání televize? Cool si to u mě tímhle docela rozházel. Ještě, že mají Zoom. ()

Bukk

Ty první 3 díl stačily. Z Pazderkové jsem trochu zklamaná, ale co už. A když nebude nic lepšího hrát, možná to znovu pustím. ()

lardko

Když jsem se na to poprví koukal přišlo mi to dost dobrý , ale když jsem viděl další díly tak mi to přišlo dost trapný! Ta bloncka je fakt hodně trapná jak si hraje na drsňačku. ()

mh.mail odpad!

0% - Nečekal jsem, že to bude bůhvíco, ale bylo to ještě hloupější. Asi by to stačilo na jednu hvězdičku, ovšem finálová disciplína to definitivně spláchla do odpadu. Nevím, jestli už začínám být prudérní, ale podle mého názoru tohle do televize nepatří. O Ivě Pazderkové (kopírující Zuzanu Slavíkovou z Nejslabší, máte padáka!, jak už tady někdo poznamenal) jsem měl jisté mínění, které jsem si teď poněkud poupravil (směrem dolů), holt složenky se neptají, kde na ně člověk vezme. Na druhou stranu - kdo chce kam, pomozte mu tam. Jestli jsem si dobře všimnul, tak upoutávky na tento pořad běží se sloganem „Jak daleko jseš ochoten zajít pro deset litrů?“ To je, myslím, naprosto trefné. Ale proti gustu žádný dišputát. Kdo chce, ať se tam hlásí, kdo chce, ať se na to dívá. ()