The Damned

• USA Gallows Hill

David (Peter Facinelli) prichádza spolu s družkou a dcérou na krátku dovolenku do Kolumbie. V tamojšom malom mestečku by veľmi rád navštívil svoju sestru Ginu (Gustavo Angarita) však nie je len tak obyčajným správcom opustenej vily. V suteréne domu je totiž uväznená duša samotného... (*CARNIFEX*)

brasek

Snímok sa môže smelo radiť k hororom, žiaľ má iba priemernú nevýraznú atmosféru. Nenudil som sa, ale nebolo tam nič čo by ma zdvihlo zo sedadla. Za nevýraznú atmosféru a čarodejnicu slabú ako kolumbijský čaj znižujem hodnotenie na dve hviezdy. ()

Easykill

"Nepouštějte ven tu holku v mým sklepě!" Začátek byl celkem slibný a připravoval půdu na nějaký pořádný zlo, ale vlastně nic extra se nedělo. První polovina filmu mě celkem bavila, pak to šlo někam jinam a půl hodinové převtělování mě jaksi přestalo bavit už po 10ti minutách. Jistý nádech evil dead nelze zapřít, ale jeho kvalit nemůže s tímto co má tento film nikdy dosáhnout. Dost klasických klišé a díky nim jsem se stihl (za tu krátkou stopáž) i nudit. Není to špatný, jen moc ohraný. ()

Richie4422

Začiatok a teda aj rozbeh akoby vyšiel z generátora na hororové klišé, každopádne po tejto nudnej pasáží prichádza to, o čom je celý film a aspoň u mňa atmosféra a napätie fungovali. Sem tam nejaká scénka pri ktorej si pomaly dvíhate dlaň na čelo, ale v horore o chatke sa ani niet čo čudovať. Spracovanie kvalitné, efekty pekné, krútenie tiel (ne)príjemné na pohľad. Za scény s Ginou a za záver ( i keď záver záveru bol zbytočný) si tento príjemný horor zaslúži tunajšie 3 hviezdy určite. 67%. ()

Allein4

Plusem je dvojjazyčnost a poměrně strhující poslední třetina filmu. Mínusem je velmi pomalý rozjezd a ne zrovna top herecké obsazení. Vlastně kdyby někteří byli nahrazeni plastovými crash-figurínami, vyšlo by to na stejno. Nejsympatičtější člověk byl zabit jako první (ten kolumbijský páprda). Ale přesto se nedá hodnotit podprůměrně. 55 % ()

vinducha

To nebylo vůbec špatné , EvilDead to samozřejmě není , to když člověk neočekává , tak přijde docela spokojenost. No a  P. Facinelli vypadá jako dvojče M . Ďurindy z Tublatanky. ()

noKOMERZIALL

dal bych 4apůl,mimořádně kvalitní po vizuální stránce,film bavil a chvílemi i děsil.rozhodně jeden z těch lepších kousků tohoto roku. ()

in flames

Moja spokojnosť je priamo úmerná očakávaniam. Herecky zvládnuté, prostredie zaujímavé, nápad síce obvarená klasika, ale malo to v rámci žánru všetko čo malo mať. K dokonalosti chýba síce niečo navyše, ale zas nemusí byť každé dielo inovátorské a prekvapivé. Taká hororová oddychovka, ktorá žiandeho fanúšika žánru nemá čím uraziť. ()