Wilsonov (2015)

Cielene nadhodnocujem 5timi (ale medzi 3-až 4 určite) pre nepochopiteľné hodnotenie csfd. Vy tu až nepozeráte na filmy, na aké ja. Krásne farebné, veselé, herecky zábavné, vtipné, (žiaden úražlivý, či dokonca tu fekálny humor si nepamätám) dobové, atmosferické. Ano je to cielene trochu jednoduché, ano má to prvky paródie (ktorá sa nepovažuje za umenie?) a áno dejovo je to ...no báchorka, ale napriek pár nudným miestam som sa kráľovsky bavil a kľudne nech to má pokračovanie so zombíkmi...

Backtrack (2015)

Jasných 5, skvelé krimi aj mystery, herecky dokonalé, hudobne príjemné a dejovo namotávajúce a určite do 75% nie jasné, veľmi potešilo, viac takýchto diel prosím. Vlak paráda ...

Tichá pláž (2003)

Vzhľadom k rozpočtu nemôžem dať menej ako 5. áno možno trošku skúsenejších hercov, hudby či kamerových srandičiek byt o zvládlo, ale dej je taká tá mystická zmes, ktorej vyústenie nie je ani tak podstatné ako atmosféra. Na minimalistický žáner slušné dielo.

Wilfred (2011) (seriál)

Nadšenie z nápadu postupne ubíja chudoba obsahujednotlivých epizod, nedá sa dookla tažiť z vtípku ako W vytiahne fajku alebo je sprostý. Elijah pre mňa ostáva herec tragických dejov änajradšej ho mám ani ako froda ale ako psychopata) a v komedii mi nesedí. Celkovo málo vftipné. Pár častí pobavilo, ale dlhodobo to nevidím nič moc.

Ikarie XB 1 (1963)

Hrecky dokonalé, dejovo nápadité, hudobne adekvátne žánru a dobe a efekty sú čarovné, asi v porovnaní s dnešnými možnosťami pre mnohých budú povedzme neuspokojivé., ale pre ozajstného milovníka filmu sú určite dfostatočné. Až ma po zhliadnutí tohto skvostu zmarzelo, že také filmy sa u nás už netočia.

Souboj s Antikristem (2013)

Dávam 5 aby sa to kus pohlo, pretože mi film príde podcenený. Aj nápad, aj herci a aj humor mali pre mňa gule tak rpečo nie. Vrany boli super, Earl -teda bešia bol veselý a celkovo sa na tom dalo fajne baviť. Mám dojem že tieto crazy komedie sú na csfd nepochopené a smrťeľne vážny diváci (aspoň pôjdu do neba) sú proste mimo. darthhokro v tom má jasno, pridávam sa.

Sedmý syn (2014)

Neviem rpečo čakať temnotu ked toto mala byť rozprávka,. Súčasné možnosti efektov sa vybúrili pekne, ale dejovo by to zvládlo viac zamotávania. Humor mi sadol a Jeff Bridges je v takýchto pozíciach veľmi zdatný komik. Film potešil, ale dlho v hlave asi neostane.

Absurdistán (2006)

Geniálne dielo, ktoré nastavuje zrkadlo dnešnej spoločnosti a pojmu inteligencia celkovo, komu príde film trapný má strach sám zo seba a z toho ako by bol vnímaný niekým ultra inteligentným. Narozdiel od romantických komédií tento film mi aj niečo o svete povedal. Justin Long v krátkej scénke ako vysmiaty doktor ma veľmi pobavil. Tak a teraz ma nevyrušujte idem sa nechať vy....

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

nahodnocujem pretože tomu číslu nerozumiem, a a min 4 by som dal pre finálový príhovor generála chrobáka !Film nesúvisí s 1 ale bez tak je to v rámci žánru a rozpočtu veľmi slušný horor.

Lekce umírání (2007)

Pre mňa 5 aby som dielu trochu prilepšil, považujem ho výrazne podhodnotené v rámci csfd. Ano bolo to trochu televizne, ano na horor trochu málo temné, áno herecky tam mohlo byť viac hviezd. Ale ten námet (a scénar ho nepokazil) bol proste lahôdka. Odporúčam filmu prilepiť ešte nálepku fantasy, ktorá by žáner vystihla najviac. Potešilo.