Face, The (TV pořad)

USA, 2013, 60 min

Lane Baker

Scénografie:

Chris Potter

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Momentální hřích. (Karolina Kurková - typická hodná holka z Čech, Naomi - ta která ví všechno nejlíp, Coco Rocha - je prostě boží)(26.3.2013)

Oproti ANTM se řeší mnohem více rivalita mezi "mentor" modelkami než mezi soutěžícími. Naomi má prostě v sobě nepopiratelný černošský swag, který se nebojí ukázat. Kouzelné Coco a fairové Kurkové nelze nefandit. Oproti ANTM je zde méně toho tréningu, ale to bude spíše tím, že už se jedná o soutěž mezi relativně fungujícími modelkami. Celkově na odreagování - proč ne:)(9.4.2014)

Nemožné nezrovnávať s ANTM. Ako si teda Noami viedla oproti Tyre? Horšie i lepšie. Vďaka menšiemu rozsahu seriálu nám tvorcovia servírujú menej citovej drámy, ale shooty modeliek sú tu pomerne nezáživné. Rivalita medzi supermodelkami zabehnutému formátu vdýchla vietor do plachiet, avšak show len začala a zrazu bol koniec. Príliš krátke, príliš rýchle, vďaka kráľovnej Naomi (tá sa vie niesť ako nikto) a neprekonateľnej Coco ma to ale celkom bavilo.(5.12.2013)