Dannyho auťáky (TV pořad)

Counting Cars

Reality-TV

USA, 2013

Danny Koker

Joe Murgia

Danny Koker

Jeb Banegas

páči sa mi to. Danny je celkom sympatický týpek a riešia sa tam iba autá na taký ten americký spôsob - čím väčšia kubatúra, tým lepšie. Žiadne dojemné rodinné objímanie a tak... Ale teda, v epizóde Marleymobil, ako doniesli Ziggymu tatkov mercedes do LA, tak z toho auta dosť tieklo. Azda to opravili :)(29.12.2013)

Danny auta opravovat umí. Bohužel ho nebaví dávat jim původní look a je jedno jestli je to placatá ploutvatá amerika z konce šedesátek nebo předválečnej kabriolet. Proto konzervativní divák občas žasne nad nějakým tím veteránem z Dannyho dílny, který má skutečně vytuněnou kastli, obří chromovaná kola a motor co bere třicet litrů na sto... Vrcholem je jeho záliba v plyši, takže když jsem viděl nádherný Cadillac Eldorado kompletně zrenovovaný ale s vnitřkem ve stylu tygřího kožíšku, málem jsem omdlel. Pravda tyhle káry maj mafoši v GTA, ale já bych tuhle automobilovou klasiku prostě neprznil.. To je kdyby někdo Spitfiru nakreslil na křídla srdíčka... Já mám zkrátka radši veterány renovované do původní podoby a pokud to jde se zachovanou patinou. Ale to je věc vkusu. Tři turba. * * *(16.10.2013)

Danny je sympaťák a i díky tomu je tento seriál velice zábavný.(13.12.2013)

Auta jsou mi ukradený, přesto mě to baví...(5.4.2015)

Další z pořadů, u kterého nemám problém zkejsnout do 2, do 3 hodin ráno. Hltám jeden díl na druhým a stále nemám dost! Krátká stopáž, do které toho je ale nacpáno neskutečné množství. Žádné kecy, žádné řešení ostatních věcí. Prostě auto seženou, upraví a předají majiteli/prodají. Moc se mi líbí také ten koncept projíždění okolí a shánění nevšedních aut k přeprodeji, případně úpravě. Chlapci se toho nebojí a kolikrát zastaví řidiče uprostřed jízdy a prohodí s ním pár slov. Maximální spokojenost.(13.10.2013)

• - Jmění Dannyho Kokera z michiganského Detroitu je přibližně 10 milionů amerických dolarů. (rafix)