poster

Vojín Arahos 4: Rande s osudem (amatérský film)

Válečný / Komedie

Česko, 2013, 19 min

Režie:

Martin Doležal
 • Brennos

  Celý film k vidění zde: http://youtu.be/_hBxhS8tDlw ; upoutávka: http://youtu.be/S6nKKjqNpt4; poměrně rozsáhlý dokument z natáčení: http://youtu.be/dCITIPtxA3U. Aktualizace: v rámci 10letého výročí od prvního natáčení jsme spojili všechny díly série do jednoho fungujícího chronologického celku, ke zhlédnutí zde: https://youtu.be/topVyW_2sAU.(6.4.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Ta čtvrtá hvězda je za závěrečnou písničku, která mi přišla dobrá sama o sobě. Vlastně mi pan režisér připadá jako lepší zpěvák než herec, ale talent chlapec rozhodně má a v uniformě mu to sluší a to se taky počítá.(29.4.2013)

 • Allica
  *****

  Tomu se nemá snad co vytknout :D Škoda jenom toho zvuku, že je jaký je a není kvalitnější. Ale je to neskutečně příjemné sledovat - vydařená kamera, barvy, světlo, první plán, druhý plán jsou tady dokonalé a někdy dovedou i rozesmát.(20.4.2015)

 • Gimli
  *

  Třetí díl již téma důkladně a důstojně vyčerpal. Bohužel.(16.3.2015)

 • Icewalker
  ****

  Místy ne zcela přesvědčivé herecké výkony, a hlavně by se mi líbilo užití trochu víc nadsázky. Nicméně, práce celého štábu si zaslouží uznání. Já osobně byl spokojen, patos "závěrečného" dílu na mě zabral :) Je škoda, že tento snímek nemá tolik pozornosti, kolik by dle mého zasluhoval, mimo kruhy amatérských filmařů. Holt, doba tomu nepřeje, dnes je publikem vyžadováno produkovat jednu hloupost za druhou. Hloupost, na kterou si divák už za týden nevzpomene. Avšak Arahos a jeho buddy zůstanou navždy v srdcích nás zasvěcených ;)(26.4.2013)

 • - Snímek získal první místo v pražském krajském kole soutěže Český Videosalon 2013 v kategorii hraných filmů. Z celostátního finále si pak odnesl čestné uznání. (Brennos)

 • - Pro trikový tým Emil Novák a Jan Smrž šlo o první práci na filmovém projektu. (Brennos)

 • - Rozpočet filmu tvořily náklady na benzín, plechovku barvy a štětec, ostnatý drát, hrstku nábojů, 2 zubní kartáčky, drobnou pyrotechniku, občerstvení pro zúčastněné a pytel brambor. (Brennos)