Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

lukas.barbuscak

Pôvodným (snáď) cieľom tejto showky je pravdepodobne ukázať, ako pekne sa dá obliecť za určitú sumu peňazí a obmedzený čas v slovenskom nákupnom centre. Úplne rozumiem tým, ktorých zaujíma móda/obliekanie, že sa na to občas pozrú, veď je to oddychovka, baby môžu pred telkou hodnotiť, komentovať.. Problémom je, že medzičasom, kým sa daná žienka oblieka, ďalších pár spolusúťažiacich sedí v jej byte, ohovárajú, klebetia, súdia, kritizujú, že človeku je pred tou telkou až trápne. A ešte väčším problémom je, že to možno ľudia pozerajú kvôli tomuto a povedia si, že "ešteže ja taká/ý nie som". Omyl. Jedna hviezda za pekný (počiatočný) nápad. ()

Jello Biafra odpad!

Pribrzdené telence sa s 500 eurami vyberú do obchodu a snažia sa čo najviac vyfintiť. Debilita modernej doby už pokročila do kozmických rozmerov. Je utrpením sledovať ako sa ženské s iq 80 promenádujú s obchodoch a vidia v nakupovaní hadrí zmysel života. Mne je z toho akurát tak zle. Väčšina ženských, ktoré sa v tejto relácii objavujú by sa hodili tak akurát ku šporáku alebo do bordelu. Zábava pre vygumovanú konzumnú spoločnosť. Zaujímavosti: pôvodný názov pre túto reláciu bol "Piče idú do Polusu". ()

Richmond odpad!

Tak v tomto prípade je jasne vidieť, že TV Hnoj pardon Joj sa nestará čo divákom strká pod nos. Toto sa ani nedá vyjadriť slovami aká veľká sračka to je na televíznych obrazovkách. To je jeden odporný nechutný komerčný hlúpy absolútne nezaujímavý program až by z toho jeden pustil dáviaci reflex. Toto skutočne nemá obdoby. Najväčšia hlúposť akú som kedy v živote videl. Jeden odporný veľký grc FUJ! 0% ()

DEXTER099

Úplně stejný formát pořadu jako u nás Popelka,ale tento evidentně vznikl dříve.Jinak je to tedy pořad o tom jak čtyři ženy soutěží o to kdo se lépe oblékne.....Kdybych neměl rád ženy a občas by se tam alespoň nenašla některá na kterou se hezky dívá tak budu hodnotit níže.Takto za mě 20% a jedna hvězda. ()

Ydrosten odpad!

Bojím se že nerozumím o co tam jde. Pokud o to ukázat jaké hadříky by si měla koupit obyčejná holka pokud chce být " in " a " cool " , tak se pořad minul účinkem, protože moje partnerka i dcera prohlásily že polovinu těch kůl hader by si neoblékly ani na maškarní. Pro mě nepochopitelný pořad o ničem co by mohlo kohokoliv zajímat. ()