poster

Film o seriálu: Sanitka 2 - Návrat po 30 letech (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2012, 15 min

 • otík
  ***

  Film o filmu dělaný spíše na place, uvidíme záchranu parašutisty uvízlého na vysokém napětí, pár dalších scén a pár rozhovorů. Uvidíme práci herců a hlavně režiséra s jeho komentářem. Živý film o filmu, který ukáže, jak se natáčí pár scén. Poměrně dobré. Pak existuje ještě druhý film o filmu - jde o kratičký film o filmu (seriálu) Sanitka 2, který měl diváka navnadit a něco malinko prozradit. Neprozradil téměř nic a o naladění nemůže být ani řeč. Zcela zbytečný dokument, ve kterém zaujme snad jen to, když se Hanzlík diví, že Renč byl herec. Uvedeno v ČT pod názvem Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce, vidět lze zde http://www.ceskatelevize.cz/porady/10414636130-film-o-serialu-sanitka-2-170-hercu-v-sanitce/21251212021/(9.8.2013)

 • Greg25
  **

  Bojím se, že v Česku zatím točit making filmy moc neumíme. Oproti takovým britským nebo americkým making filmům jsme pořád dost pozadu - pojetím, rozhovorama, stylem točení. O Sanitce 2 se zde nedozvíte o moc víc než z průměrného článku v nějakém magazínu. Obávám se, že kdyby natočili making film o pudinku vzbudí to asi stejný ohlas, jen těch informací možná bude víc. 40%(29.8.2013)

 • insurgentes
  *

  Každý od režiséra po klapku a uklízečku psích hovínek na place dostane tu samou úžasnou a hlubokou otázku, jestli jel někdy v sanitce. Plus Renč asi desetkrát bude komentovat, jak se dnes vyspal. Nic víc, nic míň. Ale jedna věc přesto vyjde najevo (teda pro ty, kteří to nevěděli už dávno): že proto, aby byl někdo talentovaný a schopný režisér není inteligence téměř vůbec potřeba. Je to neuvěřitelné, ale Renč je toho chodícím dokladem.(12.2.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Kolikrát v životě jste jel sanitkou ??" - "Jako pasažér ??" Nejčastější dialog tohoto kratičkého nepříliš povedeného dokumentu, který toho i díky stopáži o samotném natáčení očekávaného pokračování legendárního seriálu Sanitka, jehož režie se tentokrát ujal Filip Renč, mnoho neřekne, a zřejmě tak předznamenává úroveň i kvalitu nové seriálové záležitosti České televize.. Leč účel plní tento kraťas dokonale, jsem opravdu na "novou Sanitku" velice zvědavý..(29.7.2013)

 • Wacoslav1
  *

  Seriál zatím komentovat nebudu. Ten je v plným proudu. Co se tohohle výtvoru týče, tak komu tahle 15 minutová záležitost ve který se nedozvíme zhola nic navíc prospěje to vážně netuším.10%(8.10.2013)

 • Filip Renč

 • - V esriálu se objeví celkem 170 herců. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace