Anastacia - Welcome to My Truth

Hudební / Krátkometrážní
USA, 2004, 4 min

Anastacia

kingik

Nadaná zpěvačka s neskutečným hlasovým rozsahem a zabarvením evokujícím černošské interpretky se potýkala donedávna s rakovinou prsů, než s hudebními novinkami z její tvorby a kromě nedávného cover alba, jsem o ní příliš neslyšel. V dobách své největší slávy dokázala komplex z brýlí povýšit na sexy image, a zůstala "obyčejnou" holkou, které to skvěle zpívá, ale jen některé její písně dokázaly naplno zužitkovat její hlasový fond. Ani "Welcome to My Truth" není zrovna typickým příkladem jejích hlasových možností, ale s melodickým refrénem a citlivě natočeným klipem, je dobrou kombinací toho lepšího z tvorby téhle drobné blond zpěvačky. I tuhle skladbu však postupem času zavál hudební prach. Přece jen se sympatická Anastacia popírající cyklus stárnutí (ročník 1968) dostala z nejhoršího ven. Přišla sice o své ženské půvaby, protože prodělala oboustrannou mastektomii, ale svůj výjimečný hlas neztratila. Její starší tvorba je sice hudebně poněkud jednotvárná, ale tahle skladba má svoje přednosti. Současná hudba je však už přece jen dál, což tady s odstupem času vytváří jen lepší hudební průměr. Mé hodnocení: 60% ()

corpsy

Tuctový ´´biopic´´ videoklip, ktorý ale aspoň neurazí zlým remeselným spracovaním. Totižto nájdu sa aj také dielka. ()