Čad - Psia krv

Hudební / Krátkometrážní
Slovensko, 2008, 4 min

Štefan Chrappa

whack

Brodím sa lesmi Karpát, utekám od ľudí, zaspávam v blate a lístí. Nad ránom ma budí svorka divých psov, hovoria mi: Vstávaj, náš brat. Svorka divých psov, svorka psov, čo ušla od ľudí. Svorka divých psov, a ja som psom, jedným z nich. Pieseň, v ktorej sa vidím a ktorá mi ukazuje, kam patrím. ()

Radko

malokarpatské hory známe z klipu potešia. pieseň samotná menej: cítiť snahu vykričať veľkú pravdu, tie slová sú mi blízke. zároveň sa ale tým krikom a hlukom akoby zadupávalo nielen to zlé, čo na zemi existuje, ale aj všetko stíšené, čo ledva počuť. takýto hluk a krik nevadia ak počujem nadhľad a humor - tie zrejme unikli kdesi do jaskýň, kam ani diví psi neodvážia. psia krv vidí len svet scivilizovaných ľudí, trápiacich svoj i iné druhy a svet slobodných vyvrheľov. nič medzi. nič nad a: nič pod. ()

MM_Ramone

Amatérsky natočený videoklip s minimálnym rozpočtom, avšak s nechutne sadistickými scénami a s naturálnou, animálnou, znepokojivou atmosférou. Slovenský metalový underground v štýle starých thrashových legiend. Štefan Vandal Chrappa a jeho Čad. Psia krv - "Zavretý v kobke som žral surové mäso svojich spoluväzňov. Tri dni som žral surové mäso a pil ich krv. Ťažké dvere sa pohnú a strážnik nazrie dnu. Zakusnem mu do krku, vyškriabem oči, hrtan rozdrvím. Brodím sa lesmi Karpát, utekám od ľudí, zaspávam v blate a lístí. Nad ránom ma budí svorka divých psov. Hovoria mi: Vstávaj, náš brat. Svorka divých psov - svorka psov, čo ušla od ľudí. Svorka divých psov - a ja som psom, jedným z nich. Svorka divých psov - a ja som jedným z vás. Počujem volanie psej krvi - aj ja som jedným z vás! *** ()

Khalesi

Škoda, že 5* je maximum, pretože aj keď mi prvá polovica klipu nič nehovorila, tá druhá povedala úplne všetko! ()

ChArLeNe odpad!

Nevedela som, že takéto hnusné, odporné, neznáme kokotiny aka hudobný klip tu majú profil. It´s vomit time. ()