Hudební masakry

(pořad)
Publicistický / Hudební
Česko, 2013, 4 min

Internetový pořad produkovaný pod záštitou Stream.cz zabývající se nejen českou hudebních sférou, ale i tou světovou. V pořadu si prostřednictvím moderátora Jaroslava Konáše probereme jednotlivé "Hudební masakry", které na sebe upozornily natolik, že si v něm zasloužily oprávněné místo. (P. J. D.)

vinnetou500 odpad!

Po tom co jsem shlédl tvorbu samotného Jardy Konáše.... nejde hodnotit jinak než odpadem, protože ty jeho písničky jsou masakr masakrů.... :D ()

Pa.ja

Myšlenka je výborná, provedení o něco horší. Kdyby Hudební masakry zůstaly pouze ve formě blogu, bylo by to lepší. Zpočátku mě nadchly, nyní se mi ale zdá, že se občas pokouší vařit z vody, za každou cenu se snaží vyhledávat senzační propadáky (leckdy ty jejich "propadáky" ale zas takovými propadáky nejsou). A míchat do seriózního pořadu o hudbě politiku? To dělají vesměs pouze Češi. A z těchto důvodů se mi zdá, že tento pořad svoji kvalitou klesá dost dolů. Uvidíme, co přinese dále. ()

tuberatanka

Niektoré veci sú tým lepšie, čím sú jednoduchšie. Hudební masakry boli skvelé ako hudobná freakshow tých najväčších bizarností tunajšej scény. Komentáre k dotyčným dielam vo forme blogov boli k veci, ale napísané priemerne, občas zdĺhavé a neprinášali žiadne nové či objavné myšlienky. Videoblogy sú na tom podobne ako blogy, len sú ešte o niečo zdĺhavejšie a o trochu menej k veci. Takže v skratke: hudobná freakshow je na tomto celom značne zaujímavejšia, než vklad autora programu. ()

pájap

není to zlý....některý díly jsou takový mimo...kritizují lidi co jsou vážně dobrý...ale co by se taky furt kritizovalo že ?????? ()

jozindodulik odpad!

Konáš je teplouš. Ty jeho vyžehlené vlasy jsou masakr, kdo, nebo spíš co to je za člověka? Vysmívá se lidem, kteří dělají hudbu pro sebe a své blízké, proto, že je to baví a většinou se tím ti lidé ani neživí. HNUS, ODPAD, SRAČKA! ()

langja

Taková čtyřminutová vložka do hudebního světa pablbů. Je zbytečné aby měl tento pořad delší metráž, protože videa "dýdžejů, kteří vobjeli celej svět" si dokáže každej na YT najít sám (a nevím, jestli by Stream unesl takovou dávku blbounů jako YT). Pan Konáš patří mezi publicisty, kteří se snaží poukázat i na "slabší stránku" hudební scény a dokáží vznést opodstatněnou výtku. Zkrátka, má to v hlavě v pořádku a jsem rád, že někdo vykopává totalitní vrahy kultury a estetiky. Nemusíte s ním souhlasit, ale každý můžeme mít názor. PS: Názory, že je to sra**a, protože Jarda Konáš vypadá tak a tak, že je homosexuál atd. Mno. Ten, kdo to napsal má určitě úspěšnou kapelu, která je zrovna na celookresním turné po stodolách. ()

ssarka

super vtipný pořad,u kterýho se vždycky pobavím...p.Konáš je sympaťák a jakým tónem mluví je mi uplně egal,jde mi o obsah a ten je peckovní..pár dílu je chudších,ale většína je prostě super...jen by mě zajímalo-dle některých komentářů tady-KTERÝ INTEPRET je dle nich NESPRAVEDLIVĚ pomluven..já plně souhlasím s výběrem hlavních hvězd v každém díle a myslím,že p.Konáš je ještě velmi slušný nad jejich výkony..:D ()

Eisenmann

Aby tento pořad získal na objektivitě, bylo by dobré občas přizvat k natáčení nějakého oponenta z řad těch, kteří jsou zde uváděni. To samozřejmě neznamená, že bych s panem Konášem nesouhlasil. Naopak s klidným svědomím přiznám, že souhlasím v naprosté většině případů. Ovšem přizváním člověka z druhé strany barikády by pořad přece jen osvěžil a hlavně, tito "umělci" by se nejspíš stali velmi rychle obětmi vlastních slov, většinu z nich totiž nelze považovat za inteligentní lidi. Také myslím, že ti, kteří ohodnotili méně než třemi hvězdami, jsou buď hudebními analfabety, zastánci nebo snad sami tvůrci hudebních sraček takových, jaké nám jsou v tomto pořadu představovány. ()

ajaxx

Co o tomto pořadu říci? Samozvané názory samozvaného kritika. Některé masakry jsou skutečnými masakry, některé jsou jen bláboly a pomluvy někoho, kdo roubuje starou kulturu na dnešní dobu. Moc tomu nedávám, pro mě jsou k smíchu ne zmiňované masakry, ale pan Konáš sám a jeho ortele. ()

nudlis

Jednoznačně tenhle pořad vítám. Jak jeho formu, tak i obsah. Zpočátku mi Jardova patka vadila, to přiznám. Ale zvykl jsem si. Obsah převážil nad formou. Těch sraček, který jsou lidi schopný produkovat a někteří i s radostí poslouchat, je i u nás dost a dost. A proč o tom nenatočit byť i krátký video? Ty sračky jsou stejně tak hrozný, že si delší stopáž nezaslouží. A pokud si někdo chce pustit celý !písničky", najde to na YT. ()

Nechic

Bezva pořad o tom nejhorším co se na hudební scéně dá najít. Délka mi přijde celkem adekvátní, jen by to někteří nemuseli brát tak vážně nebo to můžou klidně přestat sledovat. ()

zlishaack

Jarda Konáš do toho jde po hlavě a absolutně má v přehazovačce všechny nadávky od masakrovaných "umělců". Dlouho jsem toužil po někom, kdo bude i věhlasným "celebritám" kritizovat jejich vlastní rádoby umělecké počiny a bude mu jedno, co si o něm kdo myslí. Tleskám. Zahlédl jsem tu kritiku na to, že se někteří umělci v pořadu objevují třeba 2x. Ano, ale není to samoúčelné. Pokud dotyčný pořad opravdu sleduje, pak ví, že opakovaně je tam stejný umělec pouze v případě, že vyplivne na světlo boží nový masakr. Takže taková výtka je mimo - jakoby ve Světě motorů nemohli už nikdy napsat o Mazdě 6, protože už o ní jednou psali a je jedno že je tu nová generace, či facelift atp. Jo a zvuk hodnotím taky napytelně. ()

Monellito odpad!

Vítejte v pořadu vytloustlé huby, co nikdy nic nedokázala a když už nemá koho kritizovat, kritizuje skoro každého ;-) Konáš si zde dělá svou show jen dle svého debi*ního názoru a to je ten masakr :-) ()

Jum odpad!

Škoda slov. Na STREAMu mi příspěvky cenzurovali, takže už nemám sílu to komentovat. Jen nechápu, že tento pořad plný lží a ostatních sra-ek ještě existuje. Nechápu kdo takového blba podporuje... Za mne 0%. ()

Azitras

Jarda Konáš, i když jeho činnost chválím, prostě není ten správný "showman", aby takový pořad stál za to. Prostě nedokáže mluvit před kamerou, jeho projev zní hrozně uměle a celkově je to nudné a strašné. Souhlasím s jeho hodnocením hudebních masakrů, ale tento pořad by se dal zařadit mezi filmové masakry, ačkoliv z hlediska informační hodnoty je určitě přínosem. ()

Fraktální odpad!

Forma samotného pořadu mi leckdy připomíná samotné hudební masakry.Škoda, že třeba někdo nedělá pořad "Moderátorské masakry" tam by se pan Konáš svým supernudným projevem hodil... ()