Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Sci-Fi

Recenze (533)

plakát

Priťaženije (2017) 

Sice jsem dal 3 hvězdy, ale je to spíš na 3,5. Vůbec to není špatný. Místy klišoidní, stejně jako daleko víc vychvalovaný emerický filmy. Místy stejně šablonovitý, jako daleko víc vychvalovaný emerický filmy. Nechybí "velká láska" a ani "poselství" na konci, stejně jako v daleko víc vychvalovanejch emerickejch filmech. Tak v čem je to jiný než některý tolik vychvalovaný emerický filmy? V tom, že je tam podstatně víc ruský nátury. A v tom, že tam nehrajou všechny ty 100x profláknutý emerický xichty. Ale proč ne? Pomaličku začínám brát ruskou kinematografii na milost. Proč vychvalovat furt jen některý ty emerický "trháky"?

plakát

Volby 2021: Debata (2021) (TV pořad) odpad!

Rey Koranteng se strašně snaží bejt drsnej a usměrňovat diskutéry nějakým směrem. A všichni na něj kašlou a melou si to svoje :-)) Ale celkově je to naprosto zbytečnej pořad, protože se lídrů ptá furt na to samý, o čem už mluvili 10x v jinejch debatách. Njn, TV zHovna, no.

plakát

Hra na oliheň (2021) (TV seriál) 

Super. Jen doufám, že se to časem nezvrtne v nějakou nekonečnou plytkou sračku. Chvílema to malinko drhlo, ale jen chvílema. A ne moc.

plakát

Česko hledá premiéra: Souboj hlavních kandidátů (2021) (TV pořad) odpad!

Klasická předvolební šaškárna, v čele s největším světovým lhářem Burešem., následovaným největším politickým kašparem Pitomiem zOkamůrou. A je fascinující (ironie) sledovat co všechno Pitomio Burešovi vyčítá, ale jak se už těší, až mu po volbách vleze do prdele že mu ani jeho japonský podpatky nebou vidět :-))) A na Burešovi je krásně vidět, že koho se bojí nejvíc, do toho se furt naváží. A pořád upozorňuje na to jak je von skvělej a jak jsou ostatní neschopný. Ubožák.

plakát

Žraločí muž (2005) (TV film) odpad!

Typická náplň vysílání těch nejsračkovějších TV stanic jako např. Prima Cool.

plakát

Sebevražedný oddíl (2021) 

Oproti "první" Partě sebevrahů jsem se daleko častěji nudil. Jasně, několik solidních vtípků tam je, ale přijde mi, že třeba Harley hodně přehrávala a dostávala moc prostoru, kterej nevyužila. Nebo ten kašpar s vánočníma světýlkama na palici, ten naopak nepředved skoro nic. No prostě se mi starší Suicide Squad líbil víc, no.

plakát

Love Island (2021) (TV pořad) odpad!

Horký (a asi i jediný) kandidát na titul "Bizár roku". Přehlídka sanitárního silikonu, dutých hlav, oslího hýkání, prázdných frází, malování obličejů na hnusný xichty, slepičího ječení, vápnem vybělených zubů, počmáraných kůží, budoucích pseudocelebrit, pochybných influencerů a dalších zbytečných figurek. Brrr! Jako mučící nástroj ano, ale koukat na to dobrovolně? Ani omylem! A kdo že je cílovka? Mládež od týnejdžrů po 20-25 let? A proč? To si fakt tvůrci myslí, že cílová skupina dnešní je stejně blbá jako protagonisti tohohle pořadu?

plakát

Inkognito (2021) (TV pořad) odpad!

Další zbytečná rádoby "zábavná" sračka z produkce výrobce nanuků Prima. Ty jejich zmrzliny jsou stejně hnusný jako TV. A nesmí chybět vrchní skladník Bouček, jakožto záruka trapnejch "vtipů". Ten se nasere všude. A Brzobohatej poslední dobou taky. Asi tu jeho pseudohudbu nikdo nekupuje.

plakát

Souboj na talíři (2021) (TV pořad) odpad!

Je to tak ukrutně vtipný, že jsem smíchy vyblil i to, co jsem ani nesněd. Pánové by se měli nechat najmout do nějaký pořádný komedie, tak zábavný tři týpky už jsem dlouho neviděl. A nebo ne. Ať jdou do prdele i s tím svým pseudovařením.

plakát

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009) odpad!

Tenhle vejvar z losích hoven, nastrouhaný majoránky a uzený středeční Mladý fronty  fakt ještě někoho zajímá?

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama