Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Sci-Fi

plakát

Ženská na vrcholu (2019) odpad!

"...Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí..." Ale že se nudí divák a přemejšlí, jestli sežere další klobásu nebo půjde skočit z protějšího paneláku, to je tvůrcům úplně Shauma-fuck.

Zlatá horda (2019)

V současný době (prosinec 2022) je "in" chválit všechno urajinský, ale já půjdu proti proudu. Stálo to za hovno. Jak jako film, opírající se o některý historický události, tak jako film s šermířema a středověkejma bitkama a tak. Od odpadu ho dělí fakt jen tloušťka tětivy.

plakát

Český Slavík 2022 (2022) (pořad) odpad!

A čekal snad někdo něco jinýho než trapnost, zhusta proloženou reklamou?

Tropická bouře (2008)

"... udělej krok dozadu a naser si prdelí do xichtu ... " Tomáš v poněkud netradiční a neakční poloze, ale výbornej. Ostatní tradiční a průměrní.

Superpolda (1980) odpad!

Ukrutná debilita. A k tomu ještě ten odpornej osmdesátkouvej "soundtrack". Brrr!

plakát

Duch (2022) (seriál) odpad!

Taková nuda! Co je týhle srajdě sakra komediálního? Krutě drsnej xicht Dancingerový? Nebo snad přízvuk Bjelace? Nebo že Benoni spadne ze židle? Pan Bebjak zjevně umí (viz Devadesátky). A ani námět není špatnej. Ale nějak nechápu, proč z toho vylezla zrovna tahle ubohost. To už jsou snad lepší novácký Specialisti. Ale třeba bude další řada a bude lepší. Tedy pokud si vzpomenu se na to podívat.

plakát

Blondýna, Kutil a Zabiják (2022) (pořad) odpad!

"V žádném případě nezkoušejte ani neopakujte věci, které uvidíte v tomto pořadu!" Nebudeme. A v žádném případě už na to taky nebudeme koukat, protože je to ztráta času. A místo toho můžeme dělat úplně jiný věci ...

plakát

Joker Show (2022) (pořad) odpad!

Podle názvu jsem čekal, že dorazí nějakej Joker s pomalovaným xichtem, dvěma bouchačkama a svejma šílenejma "vtipama". A bude spousta střílení, výbuchů a hlavně kopec cynismu, ironie a ujetýho smíchu. Ale dostal jsem ale jen estrádu, jak vystřiženou z komoušskejch osmdesátek, v čele s totálně nevtipným moderátorem, kterej v archivu vyhrabal brejle od jednoho z generálů ze Šíleně smutný princezny. Takže za mě velký zklamání.

Vyšehrad: Fylm (2022)

To je taková pičovina, že sem se musel i smát.

Ovládací panel