Gordon (Kenny Wormald) si objedná chladnokrvnú vraždu svojho nenávideného švagra (Fran Kranz), aby raz a navždy ochránil svoju sestru Molly (Jocelin Donahue) pred jeho agresiou. Keď si však uvedomí trpkú skutočnosť, že už nemožno cúvnuť a hrozný čin odvolať, veci sa zrazu vymknú zpod kontroly a udalosti naberú nečakaný spád. (sochoking)

S.Quentin QUALE

Rodinné low budget talky drama o špatných rozhodnutích a jejich následcích. Natočené a zahrané je The Living docela pěkně, ale scénáristicky je příliš jednoduché a naivní. Jako drama jednohubka docela fajn, jako prvotina taky fajn, ale znova bych tím čas neztrácel. 50% ()

sochoking

Chlapík sa ráno prebudí s brutálnou opicou po dvoch pivách a nič si nepamätá. Žena nikde... čo sa to včera stalo?! Mno, lacný rozpočet z tejto snímky je očividný a prakticky dýcha z každej miestnosti interiéra, kde sa nakrúcalo, ale ľudia, ktorí v tomto filme hrali, to vyvažujú obstojnými hereckými výkonmi. Ale po skončení filmu som mal taký divný pocit, akoby bolo vraždenie celkom pohodová záležitosť, s ktorou sa dá normálne fungovať, ako keby sa nechumelilo. P.S. To žrádlo, čo im tam ich máti navarila... to snád' zobrali sviniam priamo z válova! ()

kaylin

Povedený film, to se musí nechat. Jen to pomalé tempo mě už prostě unavuje. Je toho v současné době tolik, že je z toho člověk přejedený. Ty postavy tady ale fungují a to násilí, které se zde prezentuje, je z počátku docela překvapivé. Funguje to, to je dobře, jenže ani dobré postavy nezachrání celkový dojem, který je takový v současnosti neoriginální. ()