Britney Spears: I Love Rock 'N Roll (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2002, 4 min

Britney Spears

Pesnička I love rock ´n roll, kto by ju nepoznal. V podaní Britney je taká diétna a je zjavné že Britney má k rocku respektívne rock ´n rollu ďaleko a nie je to zďaleka jej šálka kávy. Ale snaha sa uprieť nedá. Klip však možno hodnotiť ako priemerný, i keď v niektorých momentoch riadne herecky prehráva a badať, že jej to nie je úplne podľa chuti. Hold rockeri sa rodia, rockerom sa stať nedá. **/***(25.10.2013)

• Marek1991

Od jej manažmentu to muselo byť poriadne pokrytecké, keď ju ako vtedajšiu popovú kráľovnú, ako som ju vnímal, nechali nahrávať Rock 'N' Roll, od ktorého mala ďaleko, ale znova to zachraňovali alebo inak povedané kamuflovali sexepílom. Za snahu jej hviezdu dám, no bolo to slabučké, vrátane klipu.(27.11.2013)

V tej dobe sa kariéra slečny Spearsovej utiahla k stagnovaniu a preto trebalo nejaký ten odpich späť. A čo takto remake jednej z najlepších rockových skladieb prednesenom v ľahko sexuálnom vrtení sa tejto popovej hviezdičky?(5.4.2018)

Americká speváčka Britney Jean Spears nikdy nemala nič spoločné s rock´n´rollom. Vždy to bola sladká popová hviezdička, ktorá oslňovala pubertálne školáčky svojim prihlúplym dance technopopom. Napriek tomu v roku 2002 naspievala cover verziu známej rockovej vypalovačky "I Love Rock´n´Roll". Tento song pochádza z repertoáru hudobnej skupiny The Arrows. Patrí medzi najznámejšie a najpopulárnejšie rockové skladby. Spearsovej verzia je samozrejme poriadne vymäknutá a hnusne skomercionalizovaná. No musím uznať, že sexi Britney to vo video klipe sekne. Skoro som jej na chvíľu aj uveril, že fakt miluje rock´n´roll. ***(16.5.2016)

Jak je vidět, Britney dokázala i nebýt krásná ale hlavně sexy, konecně.(7.4.2017)

• - Jedná se o cover verzi zpěvačky Joan Jett, která píseň nahrála dvakrát. Poprvé v roce 1979 se dvěma členy kapely Sex Pistols Stevem Jonesem a Paulem Cookem. Tato verze se ale hitem nestala. Podruhé nahrála píseň roku 1982 se svojí skupinou The Blackhearts a s touto nahrávkou, kromě jiných úspěchů, držela sedm týdnů první místo v americkém žebříčku Billboard Hot 100. (Dlee)

• - Písen má dva klipy, a to standartní a speciální. Speciální videoklip se odehrává v Karaoke baru během natáčení filmu Crossroads (2002). Tento klip se vysílal v Jižní Americe. (Dlee)