Misfits CZ

(amatérský film)
všechny plakáty

dj.kouba odpad!

Co tohle vůbec dělá na csfd ty vole? Kdybych někdo natočil veřejné hajzlíky, tak to bude mít větší uměleckou hodnotu. Naštěstí už to bylo z youtube staženo nebo jsem to alespoň nenašel... ()

Drom

Hm, já mám taky možnost natáčet v něcoHáDé(j), doma počítač, připojení k síti, umím psát šesky, mám mentálně zaostalý kamarády, sám jsem idiot, neumím hrát, napadají mě kraviny, někdy se nudim, chtěl bych natočit film a ukončil jsem zdárně základní školu po druhém stupni. A vobtěžuju s tim snad Internet? Jako mě to je ukradený, ale jestli to mělo bejt cool, drsný, mega, hustý, super, nářez, vole, pičo, jánevimco, tak teda nebylo (alchaci, ty vole, nehodnoť takový koniny, já na to pak po nocích čumím :)). Ale jo, příště když autor místo vlastní drsňáckosti a vykrádačky ubohýho seriálu pro mladý, Shithits, dohodí herce, scénář a režii, tak to třeba k něčemu bude. Buchta může zůstat, ta ušla, mláďátko (ale dialogy bych jí taky nedával :)). ()

RigorMortis odpad!

Nope.avi. Nemám nič proti amatérskym filmom, videl som aj kvalitné. No odvtedy, čo som videl B*A*T*M*A*N-a, mám na domáce amatérske filmy alergiu. Ani v tomto prípade to nebude inak. Neschopní herci, plytký príbeh, divné čierne obrazovky medzi scénami namiesto normálnych prestrihov, emócie nulové... Strata času. Dal by som bod za Elišku, no tá to aj tak nezachráni. ()

Aeres odpad!

NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE NE - a nedám tomu ani jednu hvězdičku, protože tohle je vymetenej scénář i na teenagery. Chvilku jsem přemýšlel, jestli to myslí vážně, nebo jako parodii, ale potom co mi začalo krvácet z tělních otvorů jsem toho raději nechal. Jsem si vědom toho, že učený z nebe nespadnul - ostatně každej to tady opakuje jako mantru (...a kritici nic neumí, jen kritizujou - ale že nám to ku*va jde, když je co kritizovat!). Ale proč se proboha veřejně chlubit s průserem kalibru Misfits CZ, a to způsobem "eruptivní zvracení na pokračování" ... to mi jednoduše hlava nebere. -Tedy pokud sami autoři nejsou spokojeni s tím, co plodí. To by byl ovšem zcela nový stupeň sebemrskačství. Uvolněným zápěstím třikrát ZDAR! ---Edit 07.04.2014: Neodolal jsem a použil tenhle super seroš jako odstrašující příklad v tomto článku http://www.iseekyou.cz/?p=48 ---Edit 06.06.2014: Koukám, že hošani nechali na CSFD pro jistotu smazat i informace o autorech "seriálu". ()

DekaDance

Velmi kvalitní počin z našich luhů i hájů. Břitké dialogy jdoucí k věci, skvělé herecké obsazení, úžasný nápad a ještě lépe zpracovaný, než samotní Zmetci. Myslím, že nejen že originální seriál dohnali, ale dokonce předehnali! Asi k šílentsví. ()

Gidian odpad!

Ona už se sem fakt vkládá kdejaká hovadina. Nebudu se moc rýpat v "díle", je to hrozné ve všech ohledech a nemá moc cenu se v tom jinak dál hrabat...Fakt sem tohle patří? Amatérský film OK. Lidi zkouší a jak píše Segrestor, učený z nebe nespadl. Toto je ale něco, co patří do zapadlého koutu youtube, odkud to nemá vystrkovat hlavu, nebo na Facebook, kde se u toho pobaví spolužáci. Aby se to ale prezentovalo v jakékoli filmové databázi, která se vydává za seriozní? Prosím, uveďte tento "film" v ČSFD sále. Prosím... a neřeknu už ani půl slova. Jinak by mě taky zajímalo, kam mám napsat email, sms, nebo poslat havrana, protože bych se díky tomuto "prozření" také rád stal režisérem/hercem/kameramanem/producentem a scénáristou. Díky. ()

Funky.F odpad!

Ještě 30 let intenzivního natáčení, zkoušení a pilování svých dovedností a zasloužíte si hvězdičku. Co takový počin vlastně dělá na ČSFD? Nedávno jsem po pěti pivech a dvou slivovicích natočil stejně ožralé kamarády, jak v garáži oslavujou narozeniny. Po shlédnutí tohoto snímku uvažuju nad názvem TBBT CZ. Pár hvězdiček, jak tady někdo napsal "za snahu", dostanu. V tom mém opojení bylo totiž hodně těžké držet můj Samsung v ruce a snažil jsem se, co to šlo. ()

Jinpachi odpad!

Zřejmě se jedná o fanoušky originálu. Už jen, když opomenu, že vykrádají, tak tu pořád zůstává ta nepopsatelně nechutná chuť na jazyku při pomyšlení, že zrovna vykrádají něco tak špatného, jako je ta britská slátanina MISFITS. ()