Gun Woman

Dean Harada

Scénografie:

Steve Ochoa
  • Fr

,,NEKOUPIL JSEM SI TĚ A NEZACHRÁNIL JEN TAK PRO NIC ZA NIC. ZACHRÁNIL JSEM TĚ, ABY SES STALA MÝM NÁSTROJEM. V MÝCH OČÍCH NEJSI LIDSKÁ BYTOST. JSI MŮJ NÁSTROJ. VYCVIČÍM Z TEBE PRVOTŘÍDNÍ VRAŽEDKYNI...“ /// Čekal jsem notnou dávku parádního ujetýho japonskýho gore výplachu. Místo toho – laciná (v mnoha směrech spíš amatérská) sračka! Pardon – filmařina. Jsem votrlej divák, ovšem tyhle herecký kreace mě budou strašit dlouho. Hned po tom tempu, kterým se vypráví příběh vo hovně. Teda dva dementi vyprávěj příběh, jak doktor … stvořil Mayumi. Doktor tvoří, cvičí (čekám, kdy k tomu začne hrát ta hudba z Rockyho – víte co myslím, to tudůdá, tudůdá...). A vono nic. (teď nevím, jestli je to dobře nebo špatně…) Tohle točili Američani převlečený za Japonce. (nebo jiní sráči!) Tohle totiž nemá s těma krásnejma(?) ujetejma kravinama nic společnýho. Navíc ta Japka není ani hezká, ani sympatická, ani… prostě ani. (Ani když mává bobříkem.) A tak, když po hodině jdeme do akce, su vod krve víc než vona, páč zkouším, jestli mám podobnou výdrž. (navíc musím čumět na tuhle sračku, takže vlastně vedu!) Hurá! AKCE! Ne, ne… je to stejně strašidelný, jako to předtím… (Navíc přibydou další dva neherci.) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se točit ,,Jak vycvičit fetnu 2“. 2.) Jsem členem tajnýho spolku ,,mrdači mrtvol“. 3.) Potřebuju zjistit, jak ve starý ukrejt bouchačku. 4.) Thx za titule ,,mevrt“. /// PŘÍBĚH Odpad! HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(3.7.2014)

Postavy relativně sympatické. Příběh a nápad dostatečně obskurní (né, tentokrát se nehraje ani na náznak reality). Prvoplánová snaha vmanipulovat hezkou nahou holku do přestřelky je v jistém smyslu sympatická... Jen se to příliš táhne, celkově to není bůh ví co a v hlavě to nezůstane.... Snaha se ale cení.(21.11.2014)

• korbitch22

Naprosto stupidní, poloamatérská debilita.Nevaděj mi šílený a ujetý náměty, nevadí mě brutální násilí a dokážu překousnout i nechutnosti, ale to by režisér nesměl být idiotský kretén.Scénář je tuna nesmyslných píčovin, nemá cenu je vypisovat všechny, to bych tu vypsal bychli jak 50 odstínů šedi, ale zmiňme tu nejpodstatnější.On totiž hlavní hrdina potřebuje cvičit vražedkyni, protože se k hlavnímu zmrdovi nedá dostat, proto do ni zašije zbraň a ona se pak musí rozříznout a tou zbraní je pokosit.....ehm.Hlavně že tam pak v klidu stojí a střílí po tom autě, takže mu stačila jedna bazuka a sejmout je, když příjížděli na místo, nebo když ta hnusná píča začne ty lidi kosit v tom doupěti nekrofilů, tak jí mohli sejmout asi desetkrát, ale vždycky čekali až je sejme, v klidu si zamíří atp.Taky je super, že se nabušeným zabijákem stanete po tahání pneumatik do kopce.Námět byl příjemně debilní, ale když je režisér totální čurák bez talentu, scénář je stupidnější neš Miloš Zeman a všechno to okořeníte rockově/synťákovou hudbou z jak druhořadýho fekál porna ve stylu Hluboké hrdlo, máte zaděláno na nejdebilnější film tisíciletí.Takovýhle tvůrce bych bez milosti střílel.0%.(10.1.2015)

V podstatě se shodu s komentářem George Stobbart(a). Jen dodám, že jsem rád, že to nebyla šílenost ve stylu The Machine Girl, ale na druhou stranu jsem od tohoto kousku čekal něco víc než čím nakonec byl. Navíc část filmu kde se bývalá smažka zaučuje v chladnokrevnou killerku nudí a místy to vyznívá komicky. Průměr.(18.1.2016)

• Frajer42

Soundtracku solidní kvality je v tomhle debilním nesmyslu až škoda. Naprosto stupidní příběh, špatně nasnímáno a ještě hůře zahráno. Tohle vše snímek nabízí. Blbější herce jsem nikde hoOodně dlouho neviděl. Film na sto honů páchne amerikou a s Japonskem má společných maximálně pár párů šikmých očí. Jsem vážně frajer, že jsem to utrpení dovedl hravě snášet až do konce. Zavzpomínal bych, kdy naposledy jsem zahlédl něco tak nepovedeného, ale tak daleko moje paměť nesahá.(7.7.2014)