poster

Madonna: Don't Tell Me (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2000, 5 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (3)

 • kingik
  **

  Do nového milénia s dámou od krav. Pro svůj tehdejší klip, potažmo i album zvolila Madonna asi nejméně zajímavou image ze své kariéry. "Starý hadry přešila" řeklo by se v Hošticích. Na Cowboygirl už tehdy zpěvačka neměla ten ideální věk. Klip neměl ty největší kvality. Příliš neuznávám zadní projekci, ať už úmyslnou nebo jen z recese, pokud video vzniklo na prahu 21 století. Kovbojský klobouk, kovbojská košile, široký opasek a vysoké kovbojské boty nebyly pro matadorku image to nej, co ve své dlouholeté kariéře předvedla. I písnička nese prvky či nápěvky country, ale také stopy reggae. Co video nenabralo po technické stránce nebo invenčním charakteru, dohání v obrazových kvalitách, na které režisér Jean-Baptiste Mondino má punc. Nezřídka dokázal klip povýšit v jeho jednoduchosti na zapamatovatelné hudební video. Tentokrát v hlavní roli s blond zpěvačkou křepčící v prachu u cesty za tonů rytmické písničky, která zpěvačku posunuje do roviny stárnoucí umělkyně, která chce mládí dohánět všemi možnými způsoby. V konečném kontextu to tak neoslní, jak bylo interpretkou zamýšleno. Období nevkusného stylizování naštěstí netrvalo příliš dlouho. 40%(13.1.2014)

 • corpsy
  ****

  Kto v tom chce vidieť niečo viac ako Madonnin ďalší úlet, tak sa sklame. Ako ináč. Táto umelkyňa vie, ako na to.(22.5.2018)

 • monalisa69
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=CVqO_4q57T4(2.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace