Monstrum z hlubin

John 'Skip' Weaver

Kostýmy:

Jessica Mathis
  • Zagi20

Je to přesně tak špatné, jak vás napadne už jen při vyslovení názvu. Všechny postavy se chovají, jak největší oslové pod sluncem (taky jich drtivá většina skončí v čelistech mořského T-Rexe) a celkově je to hloupé, špatně natočené i zahrané. No prostě sračka. Ale jen tak na podívání z recese, když není co dělat ... proč ne. S partou přátel a pivem v ruce se člověk královsky pobaví. Navíc tam vystupují celkem pěkné baby v bikinách. 10%(27.3.2017)

• beso74

Klon Indiana Jonesa bez šarmu ale zato s hrubou silou a malým IQ hľadá Cortesovo zlato (chlapíka ktorý dobyl ríšu Aztékov), ktoré je vo filme akosi mayským zlatom na dne oceána, pri hľadaní ktorého si pomáha v intenciach nesmrteľného hitu Olympicu - DYNAMIT. Ten spraví boooom a v mori sa objaví praveké monštrum s chuťou na súčasných ľudí. A tak sa blonďatá biologička (mám vážne obavy, že presne viem akým spôsobom sa k diplomu dostala), spomínaný klon, jedna čierna naolejovaná opica a priblblý pár na dovolenke rozhodnú monštrum, šmahom chvosta meniace luxusné jachty na palivové drevo E kategórie, svojpomocne zneškodniť. Samozrejme, za sprievodu dementných hlášok a rovnako kvalitných špeciálnych efektov. Film vo všetkom podobný Sharknadu či Zombeavers, až na to, že som sa pri ňom vôbec nebavil.(6.9.2018)

• Israha

I v rámci žánru dno. Sotva pohromadě držící halda otrocky vršeného klišé, která nemá potřebnou kvalitu, ambice (což se ale čekat dalo), nadhled ani sebereflexi (a tohle už je škoda). Těch nekonečných cca 71 minut mě i jako nadšeného fanouška televizních monster filmů doslova fyzicky unavovalo. Chudák běžný divák, co si to při pohledu do TV programu v dobré víře pustil jako výplň nudného sobotního večera.(27.10.2017)

• pursulus

Poďme.¬         Kurňa, to byla jízda! Neustálá oscilace mezi nulou a jedničkou připomínala pohyb rafičky plotnového disku s Windows desítkami na 1 Giga RAM. Události mezi 42. a 48 minutou spustily autodestrukční wiping disku na 00h, takže poslední čtyry minuty jsem nedokoukal.¬                 Zařazuji tento film do svého seznamu snímků veliké polní latríny, mezi skvosty jakými jsou "Plán 9" či "Megažralok versus Kolossus". A vám doporučuji, slovy uživ. "corpsy" k Útoku krabích monster (zdaleka ne tak povedenému dílu): "Tak dajme si trocha destilátu a poďme sa baviť."(17.1.2018)

• waits

Nemůžu se zlobit, tenhle film kategorie C nabídnul všechno, co se dalo čekat. Viditelně počítačovou legrační animaci, desítky nesmyslných grimas, dialogů, reakcí atd., jasně daný děj, otřesnou kameru, amatérskou režii, herecké výkony pro zasmání, dívku s velkýma prsama v plavkách. " Jak ho zabijeme? Jako každé zvíře bude krvácet. Tak to použijeme zbraně!''(17.6.2017)

• - Původně hrál Jacksona Slateho Corin Nemec, ale po několika dnech natáčení se zranil a musel do nemocnice. Nahradil ho Brian Krause. (Terva)

• - Natáčelo se v Belize. (Terva)

• - Film měl pracovní název P-Rex. (Terva)