Reklama

Reklama

Igam Ogam

(seriál)
  • Velká Británie Igam Ogam
Animovaný
Velká Británie, 2009, 52x10 min

Režie:

Ben Halliwell

Kamera:

Ben Jones

Hrají:

Ruth Jones

Obsahy(1)

Neposedná pravěká holčička a její kamarádi z doby kamenné dělají neplechu v britském animovaném seriálu. (Česká televize)

Recenze (3)

JFL 

všechny recenze uživatele

Animovaný seriál Igam Ogam, vzniklý ve velšském studiu Calon, představuje jeden z nejoriginálnějších a nejhravějších titulů pro malé děti. Již na první pohled si otevřeného diváka získá nápaditá animace kombinující techniku loutkové stopmotion animace s drobnými prvky kreslené animace a počítačovou postprodukcí. Hlavní přínos pak spočívá v celkovém nastavení postav a jejich profilace v čele s titulní hrdinkou, kterou není nějaká jedovatě růžovoučká princeznička, ale správně lumpačící nezbedná holčička. Jednotlivé díly se věnují osvojování interakce dětí s rodiči a okolím, ale tvůrci k tomuto tématu přistoupili nikoli ze strany despotické rodičovské racionality, nýbrž ze strany dětí, které stejně jako Igam Ogam jsou současně nevážné, hravé, ale i umanuté a egocentrické. ()

dzules odpad!

všechny recenze uživatele

pravidelné víkendové utrpení v podobě téhle šíleně animované nevycválané blbky, která žije v nějakém rádoby pravěkém světě se svým kamarádem Koulíkem. Co mi na seriálu nejvíce vadí, je, špatný výchovný vzor malé "hrdinky" a nedostatečného morálního poučení. ()

Reklama

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Ne všechny britské animované seriály jsou úplně povedené. A tenhle patří mezi ty nepovedené. Myslím, že i menší děti budou se sympatiemi k tomuto seriálu šetřit. Nehezká animace, příběhy jednoduché a nevtipné ( chápu, že jde o seriál pro maximálně tak tříleté děti). ()

Galerie (61)

Reklama

Reklama