poster

Nightwish: Nemo (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Finsko, 2004, 4 min

 • MsUtahraptor
  *****

  Srdcovka. Nemo byl první klip od Nightwish, který jsem viděla (a třetí písničkou v pořadí) a zamilovala jsem si z něj každou vteřinu. Sníh, krkavci, znepokojující očko, Tarja v tom úžasném červeném a Emppuova (???zatracený finský jména!!!) vlající hříva- pět vynikajících důvodů pro pět plně zasloužených hvězdiček.(22.11.2013)

 • corpsy
  **

  Nikdy som túto skupinu nepreferoval. Ale stále som čakal by každom ich videoklipe, že ma prekvapia aspoň dobre spracovaným vizuálnym promom. Hmm...tak opäť nie. Rozumejte, nieje to zlé, ale je to akési rovnaké s nespočetným počtom iných klipov.(3.12.2018)

 • lopata555
  *****

  toto bol asi vrchol skupiny Nightwish, minimálne v tomto zložený,(4.12.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Hudbu Nightwish mám rád, i když se k metalovému řinčení kytar staví tak nějak bokem a snaží se ho operním zpěvem, a v tomto případě i klavírní předehrou, povýšit na velké umění. Nicméně mé uši při poslechu radostně stříhají, na Tarju (i na to druhé spoře oděné děvče válející se ve sněhu) se pěkně kouká a celkově to má takovou tu seversky zajímavou atmosféru, při které jsem zapřemýšlel o zakoupení letenky do Finska, ale pak jsem si uvědomil, že už mám ty spodky dost řidký.(3.4.2014)

 • radomiil
  *****

  ->závěrečná titulková věcička hororu Jeskyně(´05)(9.7.2018)

 • - Videoklip má i alternativní verzi se záběry z filmu Jeskyně (2005), v jejíž závěrečných titulcích skladba "Nemo" zazní. (MsUtahraptor)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace