Výtvarka! (TV seriál)

Artzooka!

Rodinný

Kanada, 2010, 24 min

Jeff Morrow

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

Tak jako napůl no. Mám ráda veškeré kutilské pořady, ale ta část, kde se "vysype šuplík z příborama a poskládá se z nich žirafa" to mi přijde jako blbost. :D(24.5.2014)

Kanadská verze Šikulů, u dětí oblíbená. Hodnotím kladně všechny pořady, které rozvíjí tvůrční myšlení a nevedou pouze k pasivní konzumaci. Tento pořad k nim bezpochyby patří.(8.1.2014)

Tenhle pořad pro děti je naprostá špička. Proč? Protože se z dětí nesnaží dělat bandu blbů a ukazuje různé opravdu zajímavé výtvory a hračičky ze všech možných věcí, které sympatický průvodce pořadem popíše jednoduše a díky tomu všechno působí krásně lehce. Jelikož mám trochu co dočinění s pár handicapovanými lidičkami, se kterými občas nějaké podobné výtvory páchám, našel jsem tu i já slušnou inspiraci, koneckonců, stačí se podívat do zdejší galerie. A animované prostřihy s papírovým pytlíkem jsou v rámci možností docela zábavné.(8.1.2014)

Konečně pořad pro děti, který nabízí skutečně zajímavé nápady. A především bere děti jako rovnocenné partnery, ne jako tupé konzumenty hýbajících se obrázků.(20.1.2014)

Konečně pořad, kde se s dětmi dělá něco, co je složitější, nápadité a nenaučili byste to i bezrukou opici. Dokážu si představit, že něco z toho využiji pro děti, ať už v práci, nebo v budoucnu pro své vlastní. Jediné, co se mi nelíbí, jsou ty "filmy", ale to už je zřejmě o mém vkusu. Velice kladně bych hodnotil i moderátora, který je sic vzhledově poplatný době, přesto velice sympatický. Jednoznačně dobrý pořad pro děti, které tak po čase odsednou od elektronických hraček a jednou třeba zase něco vyrobí z papíru/látky.(6.2.2014)

• Pajela

Jediné pozitivum tohohle pořadu spatřuju v tom, že to nutí děti aspoň něco dělat. Ale upřímně. Ty "výtvory" jsou ve většině případů strašné, hnusné, o ničem... Prostě čumim jak puk pokaždé, když ten kluk něco splácá dohromady. Mnohem víc se mi líbí Art Design...(8.1.2015)

• Fatush1

Tento pořad mi dal výbornou radu do života, že při výrobě masky nesmim zapomenout na dirky na oči.(2.2.2014)

Dcera to miluje.(24.6.2019)

Ten kluk je boss. Nechte ho na pět minut v pokoji s toaleťákem, lepenkou a kartonem a on vám tam udělá celý koupaliště se skluzavkama a tobogánem. Nemam věkovou kategorii, která se pro tohle předpokládá, ale stejně při sledování jeho výroby kouzelnický baterky sem byla totálně nadšená a zatoužila sem po ní jako malý dítě. A nejlepší na tom je, že v dnešní době, kdy děti se naučí psát na klávesnici dřív než na papír, je to úžasně podněcuje k nějaký tý výrobní akci, místo toho, aby zas jen celý den tupě pročuměli na bednu bez jakýhokoliv pohybu a zapojení mozku a fantazie.(12.4.2014)