poster

Enrique Iglesias ft. Romeo Santos: Loco (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Drama

Velká Británie, 2013, 4 min

Režie:

Yasha Malekzad

Scénář:

Yasha Malekzad

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

 • kingik
  ***

  Enrique Iglesias je úplně zbytečný umělec. Umí naprosté hovno. Zpívá jak teplouš. Aby to své nic znásobil a prohloubil svůj kariérní propad do nudy, natočil klip o hovně. Za tímto účelem do něj angažoval páska Dannyho Treja a krasavici bez filmových rolí Roselyn Sanchez. Jenže, co to je za klip, ve kterém Trejo v baru dopije drink a zvedá kotvy a Roselyn Sanchez se bezmála čtyři minuty vlní na pódiu, přičemž je zabírána z dálky, takže z ní divák nic nemá. Španělštině nehovím, ale připouštím, že to bylo osvěžující ji slyšet, ale píseň je taková nuda, až jsem z nudy začal přemítat nad názvem songu. "Loco". Co to může být? Mám to! To bude hovorově "lokomotiva", ale to mně zase nejde dohromady s tím barem a tanečnicí. Kdyby se pozměnilo pár písmen v tom slově, vzniklo by z toho Rocco - Rocco Siffredi. Jo, to bude ono. Takže celá věc se má takhle. Enrique zgejovatěl a v inkriminovaném baru čekal na pornoherce Siffrediho. Ten ale nepřišel a poslal za sebe ženskou náhradu v podobě Roselyn Sanchez. Enrique z neopětované lásky popíjí na baru jeden drink za druhým, tklivá písnička a přítmí. Za to, že jsem si dal práci a dešifroval jsem Enriqueho milostné vyznání, rozhodně píseň neudělá glo glo glo, ale podržím ji nad hladinou, protože to přítmí ve mně vzbuzuje naději na kuřbu od provokativní Roselyn. Jak to tak bývá, vybrala si raději dráhu barové tanečnice a péro nakonec vykouřila Iglesiasovi. Ten v závěru přehodnotil svůj postoj k orálu od ženské, vrátil se ke Kurnikové a Rocca pustil z hlavy. V závěru jsem i já přehodnotil svůj příkrý postoj k písni. Jde o pohodovou hudební záležitost. Postoj k Iglesiasovi zůstává nezměněn. 60%(12.6.2015)

 • ChArLeNe

  Totálne nudný, nezaujímavý klip. a btw. žáner "dráma" pri takomto klipe zabilo :D(3.12.2013)

 • corpsy
  ***

  O čom to bolo, to snáď vie len Danny Trejo. Enrique, to určite nevie.(19.2.2019)

 • Hashirama
  ****

  Písnička je fajn, hned bych si našel kluka, ale klip o hovně. Danny zbytečnej a Roselyn až moc vzadu, takže z ní nebylo skoro nic vidět.(7.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace