Svokra

Režie:

Peter Magát

Účinkují:

Gizela Oňová (moderátor)

Gizela Oňová pomáha rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkostiach. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Pani Gizela Oňová je kapitola sama o sebe. Svojrázna žena. Erdeg baba. Stará vydra. Avšak do tohto sociálno-bulvárneho televízneho projektu sa výborne hodí. Istým, zvláštnym, ťažko vysvetliteľným spôsobom je zábavné sledovať, ako sa snaží riešiť rodinné problémy kdeakých podivných párov. Nie že by som patril medzi nadšených, pravidelných divákov, ale keď na to občas pri prepínaní programov natrafím, tak si to pozriem. Gizka Oňová je total brutal televízna "Svokra". ** ()

Amalberga

Co slovo, to perla. Paní Giska rozhodně nešetří diváky ani účastníky této poněkud bizarní reality show. Její ostříží komentáře do kamery jsou geniální. Reality show nesluduji, ale Svokra je díky osobnosti paní Gisky koukatelná a pobaví. Procítěná a správně načasovaná pop hudba už jen dokresluje srdcervoucí patálie rodin, které se rozhodly (většinou) ztrapnit v televizi. Nevím, kdo hudbu vybírá, ale když hrály píseň Rehab od Amy Winehouse (Giska zrovna vařila své legendární rizoto ala Giska) a u toho řešili problém alkoholika v rodině, nevěděla jsem, jestli se smát nebo plakat smíchy. P.S. Brala bych pořad Učíme se slovensky s Giskou, protože její průpovídky jsou super. ()

tommy187

Televízia Markíza upadá ešte viac do záhuby, ako som predpokladal. Keď sa hovorí Ako na nový rok, tak po celý rok. a toto je prvý program našej najsledovanejšej televízie tohto roka tak sa úprimne bojím. Formát síce nie je zlý, no ani nie úplne originálny, ale určite je to oproti Zámene manželiek aspoň trochu iný level. Jedna hviezdička, kvôli sympatickej Gizele (:DD) Oňovej. Výstižný komentár : Aljak ()

StilesTW odpad!

Zmysel tejto relácie sa asi vytratil hneď s prvými časťami (ak vôbec nejaký zmysel mala). Priživovanie sa na nešťastí iných ľudí skončilo reláciou Modré z neba a vrátilo sa v podobe "najskúsenejšej psychologičky a odborníčky na ľudské vzťahy - tety Gizky" V TV Markíza zrejme nevedia, čo je úcta. Vysielať niečo takéto je na hranici s drzosťou. Ak chcete vidieť ľudí, ktorý sa majú (možno) ešte horšie ako vy, určite si pozrite túto reláciu. Hanba! ()

Jello Biafra odpad!

Táto relácia je názornou ukážkou, že na Slovensku funguje aj početná vrstva "bielych" Cigánov. Dobrá teta Gizka pomáha bande lenivých odroňov, ktorí rezignovali na život a čakajú na zázrak. Každému slušne pracujúcemu človeku, ktorý poctivo platí dane a chodí denne do práce musí byť na vracanie keď vidí aké individuá sa do tejto relácie hlásia. Rodiny "gádžov", ktorí žijú horšie ako cigáni v osade a majú treba aj 10-12 detí. Otec od rodiny je tu štandartne ožran, ktorý si vždy nájde prachy na chlast a cigarety, ale decká zanedbávajú osobnú hygienu a chýba im základné oblečenie i potraviny. Matka je tu zasa hlúpa sliepka, ktorá sa nielen nevie postarať o decká, ale zároveň mužovi-naničhodníkovi všetko dokonalo toleruje. Skrátka a jasne: v drvivej väčšine dielov som mal pocit, že dotyční si tu za svoje problémy môžu sami vďaka vlastnej pasivite a lenivosti a zároveň večnej nádeji že príde zázrak a dočkajú sa spasenia. ()

Časové pásmo bylo změněno