Svokra

Režie:

Peter Magát

Účinkují:

Gizela Oňová (moderátor)

Gizela Oňová pomáha rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkostiach. (oficiální text distributora)

KapitanKuraz odpad!

Nič proti Gizele, ale nechápem tých idiotov čo sa sem prihlásia. Keby to bol súdom pridelený trest, tak sa zasmejem ako americký burania na svojich šou podobného charakteru, ale takto len vidím čo za chamraď žije na slovensku. ()

Litty odpad!

Iným názvom slovenský Dr. Phil. Stará hyena Gizela, ako samozvaná psychologička, a sociálna pracovníčka „pomáha a rádí“ slovenským sociopatom a asociálom. Produkuje to naša známa primitívna TV Narkóza, takže je to nechutne nahrané, úbohé, a plné falošných sĺz, a emócií. Počas sledovania som bol naozaj v narkóze, pretože niečo tak patetické človek skutočne často nevidí. Táto relácia len dokazuje, že slovenské televízie produkujú výhradne iba stupídne a patetické pičoviny, nad ktorými inteligentný človek ako ja len mávne rukou, a užije svoj čerstvo nasekaný pervitín. Nie je sa čo diviť, že je 80% Slovákov iba banda autistických čurákov, keď sa uspokoja s vysielaním takýchto zverstiev. Ja za seba však musím priznať: Mohlo to byť aj horšie, predstavte si keby tam bola tá kurva Máziková! 5% ()

Brambory odpad!

Zavrite túto starú ježibabu už konečne do psychiatrickej liečebne, aby nešírila tie svoje stupídne "múdrosti". ()

PervertPitch odpad!

Paní Oňuonová sa hrá na socialnú pracovničku a musím to uznať že to hrá zatracené bratislavský profesionalné! Strašne to ma trápnu atmosféru, zbytočne sa tam zamotáva do rodinných problémoch a dosť sa tam ona hrá na boháčku, má ajFón, Mekbúk, fúúha, ŠOKANTNÉ! ()

StilesTW odpad!

Zmysel tejto relácie sa asi vytratil hneď s prvými časťami (ak vôbec nejaký zmysel mala). Priživovanie sa na nešťastí iných ľudí skončilo reláciou Modré z neba a vrátilo sa v podobe "najskúsenejšej psychologičky a odborníčky na ľudské vzťahy - tety Gizky" V TV Markíza zrejme nevedia, čo je úcta. Vysielať niečo takéto je na hranici s drzosťou. Ak chcete vidieť ľudí, ktorý sa majú (možno) ešte horšie ako vy, určite si pozrite túto reláciu. Hanba! ()