Jenny se vdává

V malém městě, kde se Jenny narodila, nemůže nikdo pochopit, proč se ta nejkrásnější a nejoblíbenější místní dívka ještě nevdala. Poletují tu zvěsti o tom, že je milenkou ženatého muže ve „velkoměstě“, kde nyní žije, což je důvod, proč ani nepřivede domů nikoho na svatbu své kamarádky ze školy. Její rodiče si zoufale přejí, aby se usadila, ale když Jenny konečně přijde se svatebním oznámením, je to něco, co nikdo neočekával. (Filmbox)

DK197

Tenhle snímek se nesnaží o nijak ohromující zápletku, ale o to lepší mi připadá. Film o tom, jak je pro někoho ještě stále v dnešní době těžké přijmout člověka takového, jaký je. Film o tom, že všichni chceme v podstatě to stejné - být šťastní. ()

Pythonator

Budu milosrdný a nedám odpad, ale už vážně nevím proč. Katka nám stárne a hrát lesbu jí moc nejde. Celý film je nudné vztahové drámo a do komedie to má hodně daleko. Celý film je homo propaganda a do romantiky to má hodně daleko. Nějak dost dobře nechápu, k čemu je takový film natočený a komu se libí, tedy pokud divačka zrovna není lesba. ()

KcarlosK

Spolu s Carol asi nejhůř zahrané lesby všech dob. A i jinak je to taková beta verze konečného filmu. Ale Gummer má ty geny po mámě prostě v krvi. ()

zanet.r

Mám podobný názor jako většina. Film bohužel takový bez akce, nudný. Vlastně se jen řeší, že je Jenny lesba a zabývá se niterními pocity blízkých. Nebyl to můj šálek kávy. ()

venedikt

Herecké výkony nejsou zase tak zlé. A nejde ani tak o pár, jako přijetí rodiny. J a i 21 století to může být těžké. Pokud je rodina konzervativní, nebo dá hodně na sebe skrz vztahy s okolím. Může se to ještě táhnout dlouhým vyrovnáváním. Ještě horší to může být v křesťansky založené rodině a ano, i v 21 století zo může být těžké peklo, jak pro tu holku, tak pro její rodinu. Celý film je o tom vidět to ze strany rodiny a jejího vyrovnávání se s tím. Je to velký zlom. Ani k lepšímu, ani k horšímu. Jen tu okolnost přijmout. Kor těžké, že ta holka se bála a roky lhala. A najednou hop, založíme rodinu. Mami mám holku a chci si ji vzít... Ok, ale docela tvrdě nadávkováno, pro milující, konzervativní matku. Že jim to spolu nesedne, no je to vztah trvající 5 let, takže počáteční vášeň určitě ochladla a stabilizovala se. Ale láska toho páru je.. ()