Jenny se vdává

Trailer

V malém městě, kde se Jenny narodila, nemůže nikdo pochopit, proč se ta nejkrásnější a nejoblíbenější místní dívka ještě nevdala. Poletují tu zvěsti o tom, že je milenkou ženatého muže ve „velkoměstě“, kde nyní žije, což je důvod, proč ani nepřivede domů nikoho na svatbu své kamarádky ze školy. Její rodiče si zoufale přejí, aby se usadila, ale když Jenny konečně přijde se svatebním oznámením, je to něco, co nikdo neočekával. (Filmbox)

Trailer

felliss

Mám z tohoto filmu poněkud rozpačitý dojem. Vlastně to bylo celé fajn, ale ta zoufale neexistující chemie mezi Katherine Heigl a Alexis Bledel mě ubíjela. Ani jedna neumí hrát lesbu, Alexis to nešlo o něco víc. Takže vlastně nevím, jestli mě štve, že v tom filmu v podstatě nehrála, nebo to bylo snad i dobře. ()

mira.l

Docela milé překvapení, i když chemie mezi hlavními představitelkami mohla být větší, a koneckonců ony obě samy mohly dostat poněkud víc prostoru. V tomhle směru u mě pořád asi vede to, co předvedly Piper Perabo a Lena Headey ve Svatbě ve třech. A kdo by řek, že zalévání trávníku na pokraji zimy může být činnost tak plná poznání a procitnutí:). ... dopsat ()

terunka003

Vztahové, rodinné, milé, dramatické x Jenny, Jenny, zase Jenny, bez emocí. Tak jsem čekala takovou pohodovku kdy sdílíte pocity hlavní hrdinky a na konci zamáčknete slzu a těšíte se z happyendu. Mno, nic z toho. Vše bylo křečovité, bez emocí, studené a chladné. Nevěřila jsem ničemu ani vztahu dvou hlavních hrdinek. Nejvíc mi asi vadilo, jak se pořád všehno motalo kolem Jenny - Jenny sem, Jenny tam. Konec byl už jen vyústěním z toho všeho. Nejlepší stejně byla asi linie věčně neučesané sestry řešící mrtvý a živý trávník. ..já asi taky potkala pravou osobu, teda spíš hrdinu, který se mnou má svatou trpělivost, ale ještě jsem ho o ruku nepožádala.. ()

kaylin

Tak protivný a blbý film už jsem dlouho neviděl. Komu tímhle prospějou? Má to být romance? Má to být drama? Tak proč je to kategorizováno jako komedie? Tady skutečně není jediný vtip, ale ono to nefunguje ani jako drama, neskutečně nudný, předvídatelný film. Katherine Heigl u mě aspiruje na jednu z hereček, které nechci vídat. ()

Eventyrer

Malý film, ktorý z tejto tématiky mohol vytrieskať omnoho viac. Človek sa nenudí, film je príjemne vtipný, no nie je dostatočne dramatický. Film sa viac orientuje na rodinu a homosexuálnu dcéru, ktorá sa chce vydávať, no akoby ignorovali jej druhú polovičku. V každom prípade je pozeranie naň príjemné a podobný film som zatiaľ nevidela. ()