Tonyho kapela

• USA Bandwagon
Komedie / Hudební
USA, 1996, 103 min (Special Edition: 95 min)

Čtyři muzikanti, krásné písničky a první vzrušující turné. Muzika – jediná věc, která Charlieho, Erica, Tonyho a Wynna na začátku spojovala. Vůbec se neznali a nic o sobě navzájem nevěděli. Jediné, co o tom druhém dokázali s přesvědčením říct, bylo to, že má rád hudbu. A z ničeho nic se garážové zkoušky změnily v turné plné vzrušujícího a někdy i strastiplného dobrodružství… (HBO Europe)

Juto

Film je o kamarátov čo si založili kapelu. Postupne sa stávajú populárny. Čo však nečakali je, že peniaze a sláva ich zmenia. 5/10 ()

Dexter1

Pohodová komédia so skvelou hudbou, ktorú si budete pohmkávať ešte dlho. Vtípky nie sú nejako výrazne, ale do tempa filmu zapadajú skvelo. A takým niečím ako prechádzajú "Cvičené opice" si prešla snáď každá garážová kapela. ()

frydus

nejeden sa pokúšal zakladať kapelu, v tomto filme sa o to celkom úspešne pokúšajú štyria týpkovia, ktorých gitarista wynn predstavil producentovi Linusovi Tateovi takto "Charlie sa chová ako malé dieťa, Eric je časovaná bomba a Tony je len neurotik v háji a ja som jediný normálny ( hehe ťažko povedať :D )" Vo filme nechýbajú super hlášky, na ktorých som sa dobre pobavil. Scéna, pri ktorej vzniká názov skupiny je nesmrteľná, jeden by až nechápal ako ich mohli napadnúť tie rôzne názvy :D ... brutálne dobrá hudba, samozrejme ak tam nerátam skupinu Chrchel ... samozrejme inak sa nedá len bez mihnutia oka nadeliť plných 100% - s Chestrem si nehraj ! ()