Tři sestry - Hrábě (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Česko, 1995, 2 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (2)

Tohle vysílání pro učňovské školství mne baví. Stačí si vyladit svůj černobílý monitor a už je tady slavný Elvis Fanánek se svou vypalovačkou a textem stupidním natolik, že by mohl být klidně uveden do Rokenrolové síně slávy. V ten den by to Hrábě s trpaslíkem a Ayrtonem Sennou jistě znovu zapili na Bábě a tak je správné, tak to má být.(1.8.2015)

Česká kapela Tři sestry zaradila na svoj piaty oficiálny štúdiový album "Hudba z Marsu" i jednu podarenú rock´n´rollovú vypalovačku. Skladba "Hrábě" je pripomienkou starých dobrých časov, keď to na plné gule rozbalili taký borci ako povedzme Elvis Presley, Jerry Lee Lewis, Little Richard a im podobní priekopníci rebelskej gitarovej hudby. Tři sestry ku tejto piesni natočili zábavný, dobový video klip, v ktorom spevák Lou Fanánek Hagen dostal aj poriadnu ranu hi-hatou do hlavy od rozblazneného bubeníka Hadra. ***(2.5.2014)