Slavné sportovní okamžiky

(pořad)
Publicistický
Česko, 2011, 5 min

Nejslavnější okamžiky v dějinách sportu. Příběhy neuvěřitelných výkonů či skandálů, nad kterými často zůstává rozum stát. Seriál internetové televize Stream.cz, který mapuje velké sportovní události od první olympiády, přes zapomenutá vítězství českých sportovců, sportovní i životní tragédie až po nedávné výbuchy nadšení v podobě hokejových triumfů. (oficiální text distributora) (StreamCZ)

ESNYR

U některých dílů je to na slzy. Sleduju to nepravidelně ale viděl jsem všechny (prozatím) natočené díly. Když se podívám na vývoj sportu od řekněme 40 let až do současnosti, tak se nemůžu ubránit nenávisti ke všem kdo ten sport kazí. To že se podvádí ve fotbale nebo boxu, jsem už věděl, ale aby někdo podváděl při krasobruslení nebo skoku dalekém, je už vážně na zamyšlení nad celou tou myšlenkou sportování pro nějakou výhru. Dříve se sport dělal pro pár nic neříkajících ocenění (v řádech pár korun a nějakých cetek bez hodnoty) a čím víc postupuje doba, tím víc se z toho stává odporná záležitost. Nicméně to nedělá pořad špatným, to jen znamená že je to pořad který má smysl. Ukazuje nám co je ve světě sportu možné i nemožné. Tolik zbytečně mrtvých sportovců, jen proto že zabezpečení stojí moc peněz, neůcta k životu jako takovému (ten mrtvý sáňkař a reakce výboru) :::::::: Možná se zdá že jsem moc negativní a že pořad ukazuje i mnoho jiných věcí, ale když mě je prostě líto když vidím jak mnozí dřou celý život aby něco dokázaly a pak stačí jeden okamžik a šance je pryč jen proto že někdo podváděl nebo neudělal bezpečnostní opatření. Kolik lidí muselo zemřít než se v závodech F1 udělalo tolik změn ? :::: Pořad by si zasloužil delší formát a vysílací čas na veřejnoprávní TV. ()

Kalda69

I kdyz me v zaklade sporty nezajimaji, protoze vrcholovi sportovci MUSEJI uzivat prozatim nezakazane dopingove latky aby se dostali nebo udrzeli na vrcholu, coz samozrejme neplati vsude jako treba v parkouru, sipkach, curlingu, ruznych motosportech apod. Jenze tento porad si bere ty nejzajimavejsi, nejemotivnejsi a jinak vyjimecne okamziky z celeho sportovniho odvetvi a dokaze zaujmout (alespon me) u jakehokoliv sportu na stopaz celeho dilu. Dnesni situaci ve sportu asi nejlepe vystihuje dil cislo 158 o Svetovem sampionatu 2015 v hazene. Jen tak dal. ()

darthboal

Viděl jsem všechny díly. S úžasnou hudbou od Coldplay a krásnými a obdivuhodnými příběhy jsem měl mnohdy slzy na krajíčku. Sportovní příběhy vykreslené ve filmu či pořadu byly a budou vždycky top. Dávám 100% ()

Funky.F

Vlastně moc dobře vymyšlený pořad, vystřihaný z marastu, který mi kazil každou neděli, když jsem omylem zmáčkl na ovladači mé Tesly trojku. Bohužel ne dokonalý. K dokonalosti už zbývá vyměnit reportéry. ()

Shaman1135

Fantastický program. Keď som ho objavil, strávil som pri ňom celé popoludnie a odvtedy sledujem a ďakujem tvorcom za takýto spôsob ako športovým fanúšikom (a i nefanúšikom) priblížiť a prestaviť tie najzaujímavejšie športové okamihy histórie, pri ktorých sa človek zasmeje a niekedy i dojme. ()

Suchoš

Výborný pořad, díky němuž jsem se dozvěděl spoustu nových a zajímavých informací. Některě díly jsou sice trochu slabší a některé mě trochu nudily, ale to bude asi tím, že některé sporty pro mně nejsou tak atraktivní. ()

perteus

společně se slavnými dny patří tenhle pořad k tomu nej, co každý týden sleduji. Člověk se dozví něco nového i zajímavého a připomene si i okamžiky, které zná a prožíval je u televizní obrazovky, nebo dokonce i osobně na stadiónu. ()

DavidAAAA

Krásně a s citem zpracované příběhy. Poutavý komentář. Pořad nejen pro sportovní nadšence o tom, jak je všechno pomíjivé a jak občas ani ta největší jistota nemusí platit. Dle mého mínění nejlepší pořad na Streamu. ()