Superman 75 (TV film)

Krátkometrážní / Animovaný

USA, 2013, 3 min

Zack Snyder

Pěkný kraťas ukazující průřez historií postavy. Za mě 100: :)(12.12.2016)

Docela dobrý krátký animák k příležitosti 75-ti letého výročí Supermana. Hezky shrnuje celou jeho historii a vývoj a láká nás na Snyderův film.(14.3.2016)

Jedna legenda, jeden pomník a jedna pocta. Pekná ukážka transformácie v priebehu rokov (aj vrátane hraných adaptácií a ikonických predstaviteľov). Slušné. 75%(26.8.2014)

Vytažen z hořícího autobusu, zamačkávajíce slzu dojetí, pohnutě volám: „Děkujem Ti, Johne Williamsi… pardon, Supermane!“ Od dua Shuster/Siegel až po Henryho Cavilla, aneb nápaditá, elegantní, adorující pocta jednomu nagelovanému floutkovi, co je sice špatný žurnalista, ale když na to přijde, umí zachránit svět. Když ho vidíte, jak je po sfouknutí pětasedmdesáti svíček stále ohebný, nezbývá než závidět Loise Laneové..(2.4.2015)

// Production Companies: Warner Bros. Animation //(20.4.2014)

• - Film vznikl především jako bonus pro DVD k filmu Muž z oceli (2013), ale po uvedení na Comic-Conu v New Yorku byl  uvolněn také na internet. (JORDY)