Superman 75

(TV film)
Krátkometrážní / Animovaný
USA, 2013, 3 min

Krátká animovaná retrospektiva k výročí 75 let Supermana, skládající se z klíčových momentů této oblíbené komiksové postavy. V několika minutách se tak Superman představuje od svého prvního výskytu na obálce ikonického komiksového sešitu Action Comics č. 1, aby své defilé završil připomínkou svého posledního filmového ztvárnění v Muži z oceli. (blackJag)

fr3ak

Co si budeme povídat. Superman je jeden z nejnudnějších komiksových hrdinů co kdo vymyslel. Prakticky nemůže umřít, jeho povaha je skoro až odporně dobrácká a když něco opravdu posere, tak prostě může vrátit čas a své selhání napravit, ale kraťas jako pocta této postavě funguje dobře. ()

Lyžař

To jako fakt? No jasně, je to animovaný, je to krátký, je to souhrn historie a upoutávka na budoucnost. Ale co víc? 3 minuty Supermana mě tady nenadchly:-( a to ho mám dost rád. ()

Mouchal

Je to sice miloučký filmík, který se zhotovil na počest 75. narozenin pana Supervlnky, ale asi by si zasloužil víc. Každopádně krásná animace a k tomu doprovod krásné ikonické super-hudby, tudíž těmito 2 minutami nešlápnete vedle. 75% ()

Optical

Nádherný animovaný kraťas, který nás provede nejslavnějšími momenty v Supermanově dlouholeté kariéře, jako pocta k jeho 75 výročí. ()

VktrCZ

Tohle je nádhera, umění.....Do tří minut nacpat tak silné emoce. Ať už je to ta hudba, animace, či celková režie. Všechno tohle dohromady dává dohromady silně emocionální podívanou. Pokaždé mám slzy v očích ()