Blood Widow

Laurie (Danielle Lilley) a Hugh (Brandon Kyle Peters) tvoria úspešný mladý pár, ktorý sa vyberá na víkendový výlet mimo mesta. Nevedia však, že na pozemku susediacom s ich príbytkom sa nachádzajú rozpadajúce sa zvyšky internátu, ktorý bol zatvorený po hrôzostrašnom masakri. Jediná osoba, ktorá vraždenie prežila, stále prebýva v ruinách budovy, skrývajúc sa pred svetom a túžiac po samote. Keď priatelia Laurie a Hugha, ktorí k nim prídu na návštevu, preniknú na pozemok, netušia, že vyrušili bezcitnú vraždiacu bytosť prezývanú Krvavá vdova. (Incantator)

Astaroth12

Je to o páre ktorý si kúpi svoj prvý dom na odľahlejšom mieste skrytý pred civilizáciou. Ešte sa ani nevybalili a už ich prišli pozrieť ich priatelia. A ich viac ako dom známych zaujíma dom susedky ktorá nemá rada návštevy a zvlášť tie ktoré sa samé pozvali do jej domu a jej rozzúrenosť a aj krutosť ucítia na vlastnej koži. A prečo by som ich mal aj ľutovať,keď si to zapríčinili sami,tak im treba.Tie postavy sa chovali ako čistý kokoti a čo robili v tom dome tak to by som ich pozabíjal aj ja.Nielenže sa debilno chovali ale boli mi aj vrcholne nesympatický. Ničím zvlášť výnimočný slasher,scenár bol zbúchnutý na kolene a preto nečakajte žiadnu originalitu a to zabili ešte aj nezaujímavé postavy. Niektoré vraždy boli prevedené dosť slušne a boli aj pekne vidieť.A aj maska hlavnej záporačky bola na dobrej úrovni.Vedela sa dobre oháňať kosákom tak gore tu je a v silných dávkach. Posledných desať minút to malo celkom slušnú atmosféru. Žiadny zázrak sa nekonal a film sa plavil v klasických slasharovských vodách z jednoduchým príbehom, z veľmi vydarenou maskou zápornej hrdinky a z vraždami ktoré boli dobre spracované.. ()

RobLord odpad!

Zbytečný film, jakých se dnes pod nálepkou "horor" točí kvanta. Nevěřte komentářům, neboť tento odpad nemá s old school horory vůbec nic společného, tuplem ne s brilantním Barkerovým Hellraiserem. Tak vydařený a vábný poster pro takovouhle kosočtvercovinu? Filmařina na úrovni Spěváčka, Zídka nebo Vojkůvky. ()

pornogrind

Tuctová vyvražďovačka která nepřichází s ničím novým. Prostej děj, nesympatické postavy a samozdřejmě nesmí chybět nelogický chování postav. Vražd je celkem dost, krve taky, ale gore určitě neoslní. Místy mi film připomínal i komedii. Spoiler : 1 hvězda za sice né originální zakončení, ale aspoň to není Happy End. ()

Eldoth

Pokud člověk patří do "klubu" nenáročného diváka, tak si myslím, že nemůže být zklamán. Jak už zde píší i jiní, vykrádá se co se dá, dokonce i hudba. Najdou se zde prvky z Halloweenu, Hellraisera, Omenu, Pátku třináctého a další kopy všeobecně známých i neznámých hororů, žádná originalitka se nekoná. Za jednu z finálních scén, která doslova parafrázuje jednu z finálních scén (i s hudebním podtónem) z Terminátora 2 ...zaokrouhluji na uspokojivé 2*. ()

ricci.s

U mňa dobré. Lenže to je to, že ja už od slasherov automaticky čakám pičovinu, takže buď ma to niečím zaujme / prekvapí, alebo nie. Scenár infantilný, ale je to slasher, takže čo iné sa dá čakať. Akurát nenávidím idiotské scény, kde hlavná postava má možnosť utiecť a aj napriek tomu urobí pravý opak, napr. aby zistila, kto sa pod tou maskou skrýva, a samozrejme je jasné, ako to bude pokračovať. Ale keďže je to slasher, čo sa rovná kravina, tak to ešte ako tak prehryziem, mávnem rukou a riešim radšej pozitíva. Lebo keby to bolo nakrútené amatérsky jak delo, asi dám odpad. A nebolo. Keby boli vraždy mimo záber, dám odpad, ale neboli. Dokonca gore skvelé (len za to dve hviezdy). A tá maska sa mi zdala vydarená. Krvavej vdove to s tým kosáčikom šlo naozaj výborne a nepárala sa s nikým, sem tam sa s obeťou aj pekne pohrala a urobila na mňa napokon ten najsympatickejší dojem z celého filmu, mne sa na tú vražedkyňu pozeralo prekvapivo dobre. Takže v rámci tohto debilného žánru možno to najlepšie, čo som videl v poslednej dobe. ()