Blood Widow

Laurie (Danielle Lilley) a Hugh (Brandon Kyle Peters) tvoria úspešný mladý pár, ktorý sa vyberá na víkendový výlet mimo mesta. Nevedia však, že na pozemku susediacom s ich príbytkom sa nachádzajú rozpadajúce sa zvyšky internátu, ktorý bol zatvorený po hrôzostrašnom masakri. Jediná osoba, ktorá vraždenie prežila, stále prebýva v ruinách budovy, skrývajúc sa pred svetom a túžiac po samote. Keď priatelia Laurie a Hugha, ktorí k nim prídu na návštevu, preniknú na pozemok, netušia, že vyrušili bezcitnú vraždiacu bytosť prezývanú Krvavá vdova. (Incantator)

pornogrind

Tuctová vyvražďovačka která nepřichází s ničím novým. Prostej děj, nesympatické postavy a samozdřejmě nesmí chybět nelogický chování postav. Vražd je celkem dost, krve taky, ale gore určitě neoslní. Místy mi film připomínal i komedii. Spoiler : 1 hvězda za sice né originální zakončení, ale aspoň to není Happy End. ()

Marceloo

Mladý pár sa nasťahuje do svojho vysnívaného domu, ktorý sa nachádza blízko domu s temnou minulosťou, v ktorom sa ešte stále skrýva žena s maskou. Mladý pár sa rozhodne usporiadať párty, na ktorú pozvú svojich priatelov, ale tí vojdú do domu, do ktorého nemali vstúpiť a tak na seba privolajú ženu s maskou. Párty začne a ludia sa bavia, no postupne ich začne ubúdať. Samozrejme ako v každom Slasheri tu nechýba nelogickosť. Potešila ma hlavne pekná maska Krvavej Vdovy a useknuté hlavy. ()

Eldoth

Pokud člověk patří do "klubu" nenáročného diváka, tak si myslím, že nemůže být zklamán. Jak už zde píší i jiní, vykrádá se co se dá, dokonce i hudba. Najdou se zde prvky z Halloweenu, Hellraisera, Omenu, Pátku třináctého a další kopy všeobecně známých i neznámých hororů, žádná originalitka se nekoná. Za jednu z finálních scén, která doslova parafrázuje jednu z finálních scén (i s hudebním podtónem) z Terminátora 2 ...zaokrouhluji na uspokojivé 2*. ()

Campbell

To byla zase sračka, slasher neslasher. Je to o ničem, vražd je málo a jsou nezajímavé. Celej film trval pro mě asi 3 hodiny, postavy jsou jednotvárné a tupé. Vrah a motiv byly slabé a celé to vyzní do ztracena. Navíc naprosto ubohý konec mě odrovnal tak že dávám jen 1*. Tenhle typ filmu už mě neskutečně nudí je jich milion a víc jak polovina stojí za prd. ()

George Stobbart

Mladý pár si obstará domček v pokľudnej oblasti, kde si aj so známymi urobia malú párty. Zvedavosť ich však privedie až k susednému domu, netušiac, že sa tu kedysi udial masaker, ktorého preživší je ešte stále v dome a o návštevy nemá záujem... No, nakoniec to bolo lepšie ako sa zdalo, treba však prečkať tú nudnú prvú tretinu a hlavne od toho nečakať nič viac než jednoduchý slasher. Keď sa však „krvavá vdova“ rozparádi a začne to tam masakrovať, tak už je to celkom fajn a potešiteľné je, že ani krvavé vraždy nie sú mimo záber. Následne poteší aj trochu temnej atmosféry a prísľub pokračovania, ktoré má šancu vychytať prítomné chyby a byť dobrým slasherom. Za to všetko a vydarene maskovaný výzor vražedkyne dávam slabšie 3*. ()