poster

Speciální zbraně (TV seriál)

 • Velká Británie

  World's Weirdest Weapons, The

Dokumentární

Velká Británie, 2012, 6x50 min

 • GeusX
  *****

  Velice poutavý a zajímavý dokument. 100%(11.6.2014)

 • lubospoti
  *****

  Hodně poutavě vyrobená dokumentární série. Z mého pohledu jí prakticky nelze nic vytknout. Dané téma postihuje a rozebírá takřka dokonale.(28.5.2014)

 • Brtniik
  *****

  K části „Létající voják“ Báječné aparáty, kdyby ve své podstatě nebyly určené k efektivnějšímu zabíjení lidí! Obdivuji, a mám štěstí, že i chápu, lidi, kteří si nedají pokoj, než problém nevyřeší i přes problémy, které ze všech stran vystrkují růžky. Obzvláště mne štve, že ti, co mají tintily jsou mnohdy buď zabednění či sledují „jiná hlediska“ a Ty šikovný člověče se snaž, jak umíš... Při sledování podobných dokumentů mne velice baví (i když je to poněkud masochismus) dávat do souvislostí letopočty oněch mezníků s daty, která se mne nějak dotýkají (kdy jsem se narodil, kdy k nám vlítli Rusáci atp.) Ne vždy je to povzbudivé, když si uvědomíme, že imperialista byl vždy tak nějak o krok napřed.(13.1.2016)

 • Dragoni
  *****

  Z pohledu informací a ukázky techniky - ojedinělý dokument, nejen o speciálních zbraních 2. světové války.(27.5.2014)

 • giovanni3
  *****

  Předběžme musím zmínit, že hodnotím předčasně, ale už provedení 1.dílu mne naprosto nadchlo. V poslední době jsem moc na dokumenty nekoukal a "střet" dokumentu o 2. světové s nějakým filmem vyhrál film, zde jsem uvidel pár záběrů, zaslechl pár prvních slov a vyhrál jednoznačně dokument. Vidět jak vlastně spojenci prorazily obranu nacistů jaké měli vymoženosti to se jen tak nevidí. 5z5(7.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace