Zlínský festivalový galavečer 2014 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2014, 60 min

Petr Soukup

Komentáře uživatelů k TV pořadu (1)

• Tommassi3

Tak si nejsem úplně jist, díky Bohu, že vymyslel ironii, jestli zde hodnotíme samotný galavečer nebo Zlínský filmový festival jako takový, který musím na rozdíl od toho přímého přenosu vnímat opravdu kladně, zvláště když si zase jednou někdo vzpomněl na geniálního skladatele Jaroslava Uhlíře, který mimochodem patřil se svojí opravdu vtipnou děkovačkou k nejzdařilejším bodům celého večera, takže jsem sice nesledoval ZATRESTGALA, pouze ZATRESTBAND, který mě sice neroztančil, nicméně hrálo a zpívalo jim to skvěle !! A tak mě mrzí jen ten Vojtek, ne ten z Kabátů, i když ten je ještě tragičtější se svým nováckým HLASEM, ale Roman, jemuž to sice hodně slušelo, ty vousy beru, nicméně jako moderátorovi a baviči mu to šlo o poznání hůře než jako zpěvákovi, a to už je docela na pováženou.. V důsledku Vojtek coby taková chlapská verze Dády Patrasové, střídal světlejší momenty s trapnou křečí, a já tak byl nakonec nesmírně rád, že už je po všem !! Mimochodem bych rád poděkoval zdejším věštcům, kteří už po pár úvodních minutách svým trojhvězdím - Tak průměr není nic proti ničemu, že ?! A hlavněm, že je o hodnocení víc !! O to tady přece jde, ne ?! Hanba blejt !! - jasně naznačují, jak bude večer probíhat.. Škoda, že tyhle uživatele s věšteckou koulí neznám osobně, kdybych si byl zavolal předem, ani jsem na tuhle šmakuládu nemusel koukat..(4.6.2014)