The Guvnors

James Friend

Danny Potts

Scénografie:

Paul Burns

Mladý arcilotor chodil ako keby mal v gaťách nasrané. :D(23.1.2015)

No tvrdí to chlapíci, vítěz je ten, kdo má větší ramena a je větší svině (viz finále). Nejvíce se mi líbil úplný konec - střetnutí těch malých kluků, moc by mě zajímalo, co by se dělo dál. Filmy z těchto londýnských ghett jsou pro našince takové o ničem, těžko to nějak rozumně hodnotit. Drsné to moc není, jen plné keců a na konci snad nějaké poselství? Špatná výchova, smradi! Neutrální 3*.(27.2.2015)

Ale jo, místy je to natolik drsné, že to s vámi musí alespoň trochu hnout. Je tu jeden skutečný buldok, který je tak hnusnou ukázkou člověka, že vás to musí zaujmout. Ještě ale jeden podobný film a hodně si rozmyslím, jestli někdy navštívím Londýn, protože alespoň podle filmů se tam podobných hrůz děje opravdu hodně.(14.1.2015)

Páčilo sa mi to... Film má budovanú dobrú atmosféru a násile nebolo príliš prehnané. Niektoré kecy boli dokonca vtipné ( pub, ako biedne zariadený úrad práce...), avšak tie vidlácke kérky namaľované snád' linkou na oči, ktorú používala ešte moja mama v osemdesiatomdruhom si mohli odpustiť, ako i fuckt, že po tehlách a tyčiach nikde ani známka po krvi...(15.2.2015)

• Indy21

https://youtu.be/qgdY12etrb8 Trailer(19.12.2015)