Ego feat. Robert Burian: Žijeme len raz

(hudební videoklip)
Hudební / Krátkometrážní
Slovensko, 2012, 4 min

Kothy

Tohle dřív hrálo na každé akci. Sice to není žádný skvost, ale účel to splňuje. "Hop, hop, hop, hop." :D ()

Platom odpad!

Žijeme len raz... to je divné a já si celou dobu myslel, že máme devět životů, stejně jako kočka domácí. Neskutečný vymývač mozků, který byl letním hitem jedné sezóny, ke které se snad již nikdy nebudeme vracet zpět. V jaké to žijeme době, že něco takového může vydělat miliony a na druhé straně mnohdy velice kvalitní počiny zůstávají v zapomnění? Dnes asi opravdu stačí lidem málo... ()

Marek1991

Letná vypaľovačka na odviazanie sa, ktorá nás mnohých mladých svojho času pobavila. Povedzme si však pravdu, ten chlap sa na frajera stále len hrá a odkaz, či pridanú hodnotu to nemá zrejme žiadnu, akurát je dobrý pózer. Možno sa to časom zmení a aj tie vypaľovačky budú mať takpovediac nejakú akoby dušu ako napríklad Travoltov a Newton Johnin Summer nights. Ja osobne som si o rok obľúbil minimálne podobne, ak nie viac, podľa mňa dosť podobnú letnú hitovku od Vladisa a Nicole s názvom Žijem pre moment, aj keď treba uznať, že Egov hit je viac zábavný a možno aj jeho najväčší, čo kedy urobil a možno aj najpočúvateľnejší. Nech už je ako chce, či v pozitívnom alebo negatívnom, je to v histórii podobne ako Modlitba pre Martu, Pocta Majakovskému, Atlantída, Vyznanie, či mojsejovské V dome alebo neonacistické zo Žiliny ide vlak a v ňom sedí Šaňo Mach. ()

• Videoklip sa stal prvým slovenským videom na portáli YouTube, ktoré pokorilo hranicu 20 miliónov pozretí. (monalisa69)
  • Videoklip sa natáčal v oblasti Slnečných jazier v blízkosti Senca. (monalisa69)