poster

Michael Jackson - Live History World Tour in Munich (1997) (koncert)

Hudební

Německo, 1997, 2:00:22 min

Hrají:

Michael Jackson

Komentáře uživatelů ke koncertu (5)

 • JohnnyD
  *****

  "Everyday create your history!" Ultimatívny koncert. Megaprodukcia nadpozemských rozmerov, hit strieda hit. Michael v mojom obľúbenom (new-jack-swingovom) období.(18.1.2015)

 • jurama525
  *****

  https://www.youtube.com/watch?v=p76ScOTsqAE(23.8.2014)

 • anglanek
  *****

  Byl jsem tam!!!(11.11.2015)

 • Skuby47
  *****

  Po 18. letech jsem si pro nemožnost vybrat si z dvaceti televizních kanálů přijatelný a sledovatelný pořad, sáhla do svého archivu pro nahrávku Jacksonova koncertu History z Mnichova z roku 1997. A udělala jsem dobře. Nevšední brilantní zážitek a to jak poslechový tak i vizuální. Michaelovy koncerty mají dokonalou choreografii v precizním provedení a působivé efekty, takže je musíte nejen slyšet, ale i vidět. Je to pro mne jediný interpret, který je schopen svou hudbu rozpohybovat. Také je zajímavé sledovat, jaké emoce vyvolávají jeho vystoupení u statisícového publika.(13.11.2015)

 • RoCho
  *****

  Velmi povedený koncert z Mnichova je jednim z 85 koncertů světového turné History, které začalo 7.9.1996 v Praze. Zde poprvé z velké části byl použit zpěv na playback. Jackson už tou dobou údajně trpěl chronickým zánětem plic a nezvládl by při své choreografii a zpěvu udýchat tolik koncertů najednou, což mu v minulosti nedělalo žádný problém. Neni tedy pochyb o tom, že by živě zpívat neuměl, svým fanouškům už to dokázal mnohokrát za celý svůj život. Byl to velký perfekcionista a velmi mu záleželo na dokonalosti svých vystoupení. Playback je tedy velmi šikovně vsunut do živé hudby a po většinu koncertu si vlastně ani nevšimnete, že by nezpíval živě. Písně "Wanna Be Startin Somethin" a "Jackson 5 medley" byly tradičně Full Live, některé další písně jen z části. History Tour je tedy jedna velká monstrózni show vypilovaná do posledních detailů s fascinujicí choreografii vyladěnou jako nikdy předtím. Michael zde předvedl své nejznámější hity, které doplnil novými písněmi z alba History.(5.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace