Find Me

• USA Hide or Seek

Manželia Tim (Cameron Bender) a Emily (Kathryn Lyn) kúpia krásny a veľký opustený dom v malom meste, prakticky na samote. Emily z tohto mesta pochádza a teraz sa po rokoch vrátila, pretože Tim si tu našiel zamestnanie učiteľa na miestnej škole. Zatiaľ čo Tim chodí do práce, Emily sa zamestnáva vybaľovaním vecí z krabíc, ked' tu ju z ničoho nič začnú vyrušovať podivné zvuky. Oveľa viac ju však desia strašidelné odrazy tajomnej osoby v zrkadle. Spočiatku si myslí, že to je stres a únava, čo si s ňou pohrávajú, ale po tom, ako znenazdajky nájde i záhadné odkazy v znení ''Nájdi ma'', ona aj Tim celú záležitosť s duchom prestávajú brať na ľahkú váhu a začnú sa zaujímať o to, kto v dome pred nimi býval... (sochoking)

BlackHood odpad!

Amatérská režie, příběh odporný, hlavní postavy jsou strašně hnusné. Hlavní hrdinku si představuju jako zubatou, až si pro mě příjde. Škoda času, nebrat! Strašidelnost 0/0 Brutalita 0\0 ()

warrenur

Neskodna a slabucka ducharina, kde atmosfera a originalita absolutne chyba. Ked mrazenie nefunguje ani na sluchadlach v noci, tak je nieco v neporiadku. V tomto pripade aj scenar, rezia a herecky prejav. Zabity cas. ()

susan.s

Filmoví kritici by ze mě nadšení nebyli, že tento film hodnotím 4 hvězdami, samozřejmě on kvalitou a amaterismem na ně opravdu nemá, ale já je i přesto dávám, protože tenhle žánr prostě miluju a jakmile film začíná slovy starý opuštěný dům, je to něco pro mě. Navíc mě film bavil i když byl samozřejmě hodně předvídatelný, plus sympatická dvojice hrdinů, kde se hned nedělá z hrdinky blázen, která vidí duchy a nezvou hned celý štáb různých vymítačů, jak to většinou bývá. A na noc bylo hodně příjemné, že tam od začátku do konce neječí nějaká hysterka :) ()