Find Me

Andy Palmer

Josh Gibson

Chad Rehmann
  • Pítrs85

Hodně odbitej horor (teda horor... to je v tomto případě silný eufemismus), škoda, páč jinak má Ramirez pro duchy a duchny (zdravím kolegyni a ještě raz vďaka za osvětlení, jak se říká duchům něžného pohlaví ;-) velkou slabost. Jenže to to nesmí být taková otřepaná srajda, s herci, co vybrali asi někde před Wallmartem a s atmosférou... haha, prej s atmosférou. Normálka za 1*, ale prostě ti duchové... a Ramirez... takže dvě, s tím, že nedoporučuju ;-)(10.10.2014)

Mladí pár,sa presťahuje do noveho domu,sú plní nadšenia a očakávania ako sa im bude nažívať.Onedlho sa v dome začnú diať divné a zvláštne veci apani domu nevie či to má za nasledok stes,alebo v dome straší.Teší ma,že tento film nie je natočený trápnym Foond Fontage štýlom,lebo pomaly mi FF štýl lezie na nervy.Niekedy mi to pripadalo ako paródia na duchárske filmy.Hlavne potom,ako prefikol ducha.Tento film nie je ničím originálny,ani nič nové nerieši.Ide v zabehnutých šablónovitých šlapajach svojich starších kolegov.Ale tento film,je lepší od viacerých podobných filmov a to v sile príbehu.Lebo ten bol pekne spracovaný. Len filmu neodpustím,že to celé bolo prezentované nudnou a nezáživnou formou.Aj keď finále malo strašidelný podtón,ale nudný celkový dojem to nezachránilo.(13.9.2014)

• kaylin

Snímek „Find Me“ je tak v konečném důsledku jen alibistickou a nenápaditou snahou natočit horor, kdy zde není ani jedna scéna, která by skutečně dokázala zasáhnout do černého. Ten potenciál, který se skrývá v nápisech, jež se hlavní hrdince objevují, je nakonec zabit, i když to pořád zůstává tím asi nejzajímavějším prvkem. I přesto si ale u filmu asi jen znuděně povzdechnete.(26.6.2018)

Nejstatečnější pár v dějinách duchařských hororů! Nebo nejdebilnější? Každopádně je nechávají v klidu věci, ze kterých by se strachy ze*ral i sentimentalitou stižený děda s akutní zácpou. Manžel se dokonce vychrápe s duchem, zjistí to, a místo toho, aby si okamžitě usekl vocas, se jenom ušklíbne a poví "Právě jsem viděl ducha!". Takže je to vlastně komedie. Ale mě to bavilo celkem, asi proto, že jsem v poslední době zřel desítky ještě daleko stupidnějších hororů.(1.6.2015)

,,NAJDI MĚ!."... /// Vítej ve vlastním domě! Vokna, dveře, střecha … no a jako bonus STRAŠIDLO! (…spoiler… Uff, to sem se lek!) Netřeba vočekávat další div světa. Solidní jednohubka, který se daří (aspoň mě) napínat a nahánět husí kůži. Svině chodí i ve dne – navíc se neserou s žádným rozvleklým osvětlujícím úvodem, a tak vlastně nemá smysl nic řešit. Jestli vás bavěj duchařiny, spokojíte se s jedním strašákem a trochou červený barvy…třeba i přestanete hrát s parchantem na schovku! (a nebo ne!?) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevěřím, že kdo hledá najde. 2.) Kupujem levnej barák (výhodná koupě!). 3.) Thx za titule ,,Viny95501“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ **(29.9.2014)

• - Hláška o tom, že presunuli náhrobné kamene, ale telá nechali na cintoríne, je narážka na horor Poltergeist (1982). (Marceloo)