Slovenská stand-up comedy show Silné reči vznikla v roku 2009. Z jej radov sa do povedomia prepracovali zvučné mená ako herečka Lujza Garajová Schrameková, Jano Gordulič, Juraj Šoko Tabaček či zakladateľ cirkvi Svedkov Liehovovových, Gabo Žifčák. V jej televíznej verzii sa budeme stretávať nielen s tými najväčšími menami, ale aj s novými talentovanými objavmi slovenskej stand-upovej scény. V každej časti vystúpi päť komikov a sprevádzať ich bude moderátor Jano Gordulič. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Niet jebnutejšieho kokota ako je zmrd Jano Gordulič. Tento egocentrický drbnutý trcko si o sebe myslí, že je náramne vtipný a zábavný. No presný opak je pravdou. Je nesmierne trapný a hlúpy. Jeho prehnané ambície a absolútna absencia sebereflexie ho priviedli ku tomu, že začal robiť snad up vystúpenia. Obklopil sa podobnými niktošmi ako je on sám a rozbehol na obrazovkách hnojáckej TV JOJ show "Silné reči". Niečo tak úbohé sa mohlo zrodiť len v tej jeho prijebanej hnusnej gebuli. Gordulič si totálny odpad! ()

Melios

Škoda ,že humor polovičky komikov sa ešte stále nedostal cez fázu ,kedy už nadávky nie sú vtipné...Česť výnimkám. ( Viz. Matej Adámy ). Ak by sa to pretriedilo a urovnalo bolo by to super. Takto je to hrozne nekonzistenté. Na jednej strane tu máte dôstojneho Mateja Adámyho ,východniara Gaba žifčáka a vtipného Žida Michaela Szatmaryho a zbytok je taky nemastný neslaný...a potom ,čo som videl standup Jana Gorduliča by som si prial ,aby radšej ostal sedieť na tom svojom kresielku....Najviac som si ,ale užil roast na Jana Gorduliča ,kde vždy najviac perlí Joe Trendy a tiež debilné vtipy...Oproti českému standupu mi to ,ale príde omnoho lepšie... ()

Shizzy

Po prvej časti som hodnotením mierila až na päťhviezdičkové výšiny, avšak po troch či štyroch som si to rozmyslela. Kvalita dielov sa veľmi výrazne líši z týždňa na týždeň (hlavne kvôli zmene zostavy komikov). V každom dieli sa ale dá nájsť niečo, na čom sa spoľahlivo smejem, i keď to pri mne asi nie je práve veľký úspech. Zároveň musím uznať, že niektoré časti sú prosto perfektné. A tak mi pri otázke, či si pozrieť Silné reči alebo nie, neostáva nič iné, len poznamenať, že "máme 2 voľby : áno alebo hej". ()

anderson odpad!

Komentáre užívateľa MM_Ramone sú dajme tomu svojrázne, ale tento tu musím skopírovať, pretože s ním do bodky súhlasím: "Niet jebnutejšieho kokota ako je zmrd Jano Gordulič. Tento egocentrický drbnutý trcko si o sebe myslí, že je náramne vtipný a zábavný. No presný opak je pravdou. Je nesmierne trapný a hlúpy. Jeho prehnané ambície a absolútna absencia sebereflexie ho priviedli ku tomu, že začal robiť snad up vystúpenia. Obklopil sa pobodnými niktošmi ako je on sám a rozbehol na obrazovkách hnojáckej TV JOJ show "Silné reči". Niečo tak úbohé sa mohlo zrodiť len v tej jeho prijebanej hnusnej gebuli. Gordulič si totálny odpad!" (6.4.2018) ()

Mike_Doe

Najznámejšia a asi aj jediná slovenská stend-up komedy skupina. Je to dobrý projekt, ktorý sa časom rozvetvil na menšie sub-relácie. Boli sme s manželkou v Košiciach na live-show a bolo to dobré tak na 85/25. Najlepší bol Michael (Shalom) Szatmary a jeho polo-vymyslené príbehy z vlastného života. Kopíruje to z veľkej časti Americkú stand-up, napr. Joe Trendy show = Between Two Ferns, no to vôbec nevadí. ()