poster

Školní sraz

 • USA

  The D Train

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2015, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liberita
  ****

  Dosť crazy film, ktorý netreba brať priveľmi vážne a neklásť si počas jeho pozerania priveľa otázok začínajúcich sa so slovami "prečo" alebo "ako". Stojí a padá na výkonoch Jacka Blacka a Jamesa Marsdena, hoci sledovať problémy Jeffryeyho Tambora s modernou technikou tiež nie je na zahodenie. Jednohubka, ktorá v pämati dlho nezostane, ale zase ani príliš neurazí.(2.7.2017)

 • Georgex
  *

  Nudná a nezábavná komedie, která může sloužit pouze jako důkaz toho, že je Jack Black již nějaký ten rok za zenitem a pryč je jeho neustálý elán a nevšední smysl pro humor, na který utáhl kdejaký film, ve kterém se v dřívějších letech objevil. Na místo toho se pitvoří jako skrytý homosexuál v této naprosto nevkusné komedii a za celý film prohodí dva vtipy třetí cenové kategorie. Opravdu velké zklamání a pokud nejste sami skrytí homosexuálové, kteří chtějí impuls k tomu, aby se přiznali svým ženám, tak se tomuto počinu vyhněte velkým obloukem. Moje hodnocení 20%.(4.5.2016)

 • TheDon
  *

  D-bored. Kde jsou ty nejlepší časy mýho oblíbenýho Jacka Blacka? Kde jsou časy Tenacious D? Film vypráví o nenaplněných homosexuálních touhách ( no ony se vlastně naplnily) stárnoucího byznysmana. Vypráví sice nenásilně, ale taky nijak zajímavě, nebo poutavě. Škoda, těšil jsem se na Jacka, ale bohužel jediný co si z toho zapamatuju jsou dvě lehátka na sobě a homo scéna s Jamesem Marsdenem. Nic co by stálo za vzpomínku. 20%(20.9.2015)

 • V.Silver
  ***

  D Train je jeden z těch filmů, u kterých víte, že jste je už kdysi viděli, ale zároveň se strašně snaží být něčím novým a nevídaným. Bylo tam několik míst, kdy jsem to chtěl vypnout, ale zvědavost zvítězila. Hlavní dějová linka ničím asi nepřekvapí, jenže jak se říká, i cesta je někdy cíl - a s cestou se duo Mogel a Paul vypořádalo sice po svém, ale obstojně. Několik momentů byl výborných, většina ale byla spíš průměrná a Black ani Marsden neměli moc šanci zazářit, což byla především u druhého jmenovaného škoda. Dávám 50 % a varování, že sledovat se to dá jen na vlastní nebezpečí :)(24.8.2015)

 • lioncel
  **

  Někdejší legalizace ´homosexualismu´ v celé západní společnosti se zvrhla až k jeho dnešní glorifikaci .. jak jinak si vysvětlit tu trapně odpornou událost, ke které došlo mezi Danem a Oliverem ... to jako vážně ? .. až tak .. to mělo být vtipný, nebo co ? ... bude to nová norma rádoby komedií zpoza oceánu ??? ... dost smutná představa ... já nejsem rozhodně žádný puritán, ale tohle podsouvání myšlenky, že hromada maníků, či dokonce fotrů, by klidně snesla, kdyby jim zadnici zmasakroval nějaký kamarád, že je to vlastně úplně normální, se mně zdá už hodně přes čáru ...(15.10.2015)

 • - Natáčelo se v americkém městě New Orleans a okolí. (Terva)

 • - Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2015. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace