Školní sraz

• Austrálie

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2015, 101 min

D Train je jeden z těch filmů, u kterých víte, že jste je už kdysi viděli, ale zároveň se strašně snaží být něčím novým a nevídaným. Bylo tam několik míst, kdy jsem to chtěl vypnout, ale zvědavost zvítězila. Hlavní dějová linka ničím asi nepřekvapí, jenže jak se říká, i cesta je někdy cíl - a s cestou se duo Mogel a Paul vypořádalo sice po svém, ale obstojně. Několik momentů byl výborných, většina ale byla spíš průměrná a Black ani Marsden neměli moc šanci zazářit, což byla především u druhého jmenovaného škoda. Dávám 50 % a varování, že sledovat se to dá jen na vlastní nebezpečí :)(24.8.2015)

Dosť crazy film, ktorý netreba brať priveľmi vážne a neklásť si počas jeho pozerania priveľa otázok začínajúcich sa so slovami "prečo" alebo "ako". Stojí a padá na výkonoch Jacka Blacka a Jamesa Marsdena, hoci sledovať problémy Jeffryeyho Tambora s modernou technikou tiež nie je na zahodenie. Jednohubka, ktorá v pämati dlho nezostane, ale zase ani príliš neurazí.(2.7.2017)

• Aljak

Veľmi chabá komédia, ktorá miestami pôsobila až príliš nútene. Kedysi bol Jack Black zárukou kvality, no čím ďalej, tým viac tie komédie upadajú. Samozrejme, občas sa na niektorých scénach a hláškach dalo zasmiať, ale ako celok nič moc. No a po dejovej stránke to bolo spočiatku celkom dobre rozohrané, dokonca aj zápletka sa celkom schopne vyrysovala, ale potom v druhej polovice to poriadne upadlo celé, až k 2 hviezdam.(16.9.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Jste populární. To je dobrý." Já tedy nevím, ale být předsedou pro setkání maturantů a internetově se proslavit tím, že mi nejslavnější absolvent prošťourá penisem řitní otvor, tak bych z té popularity patrně tak odvázaný nebyl. A z této "komedie" nejsem odvázaný už vůbec. Je to neuvěřitelně trapné, nevtipné a nebýt falešného obchodního jednání pohoďáka Olivera Lawlesse s technicky zaostalým šéfem Billem, tak bych s odpadem neváhal.(30.12.2015)

• kaylin

Snímek "The D Train" dovede překvapit, a to je asi hlavní deviza této dramatické komedie s Jackem Blackem v hlavní roli. Jack Black většinu filmu ani moc nepřehrává, takže se vám jeho působení bude zdát celkem snesitelné. Ale samotné postavy se mi prostě nelíbili a pochopení toho, jaké je jejich místo v životě, mi přišlo celkem křečovité.(27.8.2015)

• - Film měl premiéru na filmovém festivalu Sundance 2015. (Terva)

• - Natáčelo se v americkém městě New Orleans a okolí. (Terva)