Hvězda filmu Škola ro(c)ku, Jack Black, předvádí svůj dosud nejlepší herecký výkon v roli Dana Landsmana, typického nerda, který dostal za úkol uspořádat maturitní sraz po dvaceti letech. Dan doufá, že by se konečně mohl zbavit nálepky outsidera, kdyby přesvědčil Olivera Lawlesse (James Marsden – X-Men), kdysi nejoblíbenějšího žáka školy, nyní herce, aby se výročního setkání zúčastnil. Proto se vydává do Los Angeles, kde se šílená noc v hollywoodském stylu stane základem nečekaného přátelství a příčinou, proč se na tenhle maturitní večírek nikdy nezapomene. (Bontonfilm)

MadyDollar

Úplně pohřbenej film. Celkem se divím, že na to Jack Black kývnul. Ani nevím, kam bych to zařadil - na komedii málo komediální, na drama málo dramatický. Žádný hlášky ani v momentech, kdy se to přímo nabízelo. Je tam sice pár originálních nápadů, ale nepropracovanejch. Někdy je prostě dobrý klišé lepší než nudná originalita. Co dodat... očekávat jsem od toho hodně.. bohužel. ()

fruitixx

Je to přitažené za vlasy až hrůza...Nic sympatického nečekejte, ale možná to někoho pobaví. Já se teda nebavil. ()

Chlo0opek

Film, s příběhem, které mě nezujal svým obsahem. Místy tedy v nějacích dialozích lehce nad průměrem, ale jinak slabota. ()

Googooplexer

Nebyť JB tak to vypnem zmažem zahodím. Také divné, ani ryba ani rak. Black asi nedoniesol na pľac nič zeleného a to sa prejavilo v celkovom výsledku. ()

Kubas1994

Je lepší vůbec nic nečekat, je jasný, že to nebude žadný trhání vlasy z toho jak je to vtipný. Pointa, ale celýho filmu, byla podle mě něco úplně jinýho. Je to mnohem víc o hodnotách jako takových. Opravdu zvláštní, ale mě se to fakt upřímě líbilo. ()

avg

Hodně rozpačitý film, který se tváří spíš jako drama, než komedie, ale bohužel ani to mu moc nejde ()

plevel22

Pre mňa veľké prekvapenie, miesto bláznivej komédie som dostal film s pointou a zároveň som sa slušne pobavil. Veľmi podcenená záležitosť. ()